- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 953 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 953 Culés
36
Mieszkam niedaleko gór. Wczoraj pogoda nie zmieniła się gwałtownie tak jak to gadają media tylko zachmurzenie nad Tatrami było duże i można było się spodziewać deszczu oraz burzy. Wszystkie prognozy podawały, że będą wyładowania po południu. Co więcej dzisiaj po południu też była burza ale zgadnijcie: tak ludzie się nic nie nauczyli i dziesiątkami tysiącami w góry. Pogoda zmienia się dość szybko, ale to nie jest wytłumaczenie, to co odwalali wczoraj ludzie to totalny debilizm. Zignorowali prognozy pogody, zignorowali zachmurzenie, zignorowali duchnotę ( która zawsze jest przed burzą) zignorowali lekki deszcz, zignorowali mocniejszy wiatr (co oznacza, że szybko mogą się pogorszyć warunki) zignorowali nawet mocny deszcz oraz grzmoty gdy były jeszcze dalej. Banda kretynów. Nie mówię, że życzyłem im najgorszego ale wygląda na to,że sami tego chcieli. Szkoda niewinnych dzieci.
0
@koziar Niestety idiotow nie brakuje. Janusz pojedzie z Grazyna i jak to kurła my nie wejdziemy?
0
@koziar to jest dosyć złudne / Tatry kojarzą sie laikom z totalnym bezpieczeństwem, górami familijnymi , czysta turystka, lajcik (a co tak ni bedą gadać ) - kiedys był mem z Januszem w klapkach i torba z Biedrony - a co mi moze sie stać? Każde góry potrafia być zdradliwe .
0
@koziar Jak to mawia mój wujek góral, barany na dwóch nogach
:)
1
@koziar Niektórzy lądowali we mgle na lotnisku gdzie nie było systemu ILS. Brawura i głupota ludzka nie zna granic
4
@Janiama Do tego należy dodać, że śmiegłowiec TOPR-u wyleciał kiedy jeszcze biły pioruny! I to w mgłę, po to aby ratować. Ratownicy też dużo ryzykowali.
2
@koziar Mega ryzykowali, to też uważam było pogwałceniem regulaminu. Oczywiście wszystko dobrze się skończyło ale wyobraź sobie że na pokładzie mają kilka osób i dochodzi do wypadku który był prawdopodobny.
0
@koziar Wiesz. Najlepiej jest gdy głupcy zabijają tylko siebie, ale martwi mnie to, że ludzie zaraz chcą czegoś zakazywać, usunąć krzyż itp. To jak to świadczy o nich? Co myślą, że jakichś krzyż od wielu, wielu lat np jest problemem? :D