La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

0

Może Messi strajkuje i nie trenuje z grupą bo chce sprowadzenia Neymara ?!

hah a Brazylijczyk dalej siedzi cicho, zamiast się wypowiedzieć i pomóc..

xD

1

@VamosGirl Dalej nie wiem jak jego zabranie głosu miałoby pomóc, nikt tak naprawdę nie zna prawdziwych pobudek i zamiarów Brazylijczyka i żadna tania propaganda anty czy pro Neymarowców, nic w tej kwestii nie zmienia. Oficjalne jest jedynie to że negocjacje są ciągle w toku

0

@Phatro jak dla mnie to jedna wielka szopka i zapewne się skończy przedłużeniem umowy z PSG.

0

@Phatro dokładnie, nawet jak on publicznie powie, że chce do Barcy, to finansowo kluby mogą się nie dogadać. Ludzie tutaj naprawdę nie rozumieją podstawowych spraw.

konto usunięte

0

@Phatro A ja uważam, ze to szejk jemu zabronił się odzywać. Ultimatum - albo siedzi cicho i dostanie zielone światło na transfer, albo się odezwie i szejki go do nas nie puszczą. Oni tez nie chcą wyjść na klub, ktorym zawodnik moze pomiatać. A tak to by wygladalo, jakby Ney otwarcie powiedział, ze chce isc do nas.

0

@VamosGirl W tej sprawie było już tyle zwrotów akcji, że może się to skończyć w każdy sposób, imo jeśli szejk go zostawi i będzie grał to strzeli sobie w stopę wizerunkowo, a jeśli go posadzi na cały sezon, to straci na atrakcyjności u potencjalnych przyszłych piłkarzy i starci sporo kasy. Najlepsze wyjście dla nich to się go pozbyć

konto usunięte

0

@Phatro Otóż to. Jakby usadzil Neya to malo ktory mlody piłkarz chcialby tam iść.

0

@LuisSalvano Możliwe, teraz to już faktycznie kwestia 1 tygodnia i się wszystkiego dowiemy i LR też się uspokoi

0

@LuisSalvano i tak juz malo ktory chce isc. musza sie zadowalac sredniakami typu sarabia czy herrera. dybala, cou im odmowili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?