La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

26

Ansu, Perez i Abel Ruiz. Z tej trójki w najlepszej formie jest w tej chwili Ansu. To on powinien być pierwszym wyborem do uzupełnienia ataku pierwszej drużyny. Oby tak się stało. Czekamy.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Na podstawie czego tak twierdzisz? Bo nie widziałem go w grze pierwszej drużyny Barcelony. Być może jest w formie ale czy na ten moment lepszy od Pereza?

1

@ViscaBarca123 Perez rozegrał najwięcej minut w pierwszej drużynie pewnie on jutro wyjdzie w 1 składzie.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Ja też czekam na powołania bardziej niż niektórzy na transfer Neymara.

1

@ViscaBarca123 Fati raczej z ławki, bo Valverde nie będzie chciał go wrzucać na głęboką wodę.

1

@ViscaBarca123 Jeszce kwestia pozycji, Ansu to lewoskrzydłowy, a taki jest bardziej potrzebny. Zarówno w obecnej sytuacji jak i takiej gdzie wszyscy są zdrowi.

konto usunięte

4

@Bartek22 Chłopak ma 17 lat i nigdy nie grał w meczu o takiej intensywności gry. Tempo meczu w La lidze jest dużo większe niż w tych rozgrywkach w których ten piłkarz gra. Nie wierzę żeby Valverde aż tak bardzo zaryzykował z takim młodym chłopcem. Na tak młodych piłkarzy należy szczególnie zwracać uwagę bo można zrobić mu więcej krzywdy niż dać korzyści. Ale trener widzi i wie lepiej

1

@Janiama Bo do tego trzeba mieć zwyczajnie jaja. Perez mimo rozegrania największej ilości minut niczym się nie wyróżnia. Kiedy będzie lepsza okazja niż teraz dla Ansu? Messiego to jest 50%, Dembele i Suareza nie ma. Kiedy jak nie teraz?

2

@Grzesior667 17 latek, który jeszcze nie zadebiutował w seniorskim zespole ma wyjść w pierwszym składzie na mecz ligowy? Mało realne, z jakimkolwiek trenerem na ławce.

1

@JimMorrisonFCB Na pierwszy skład mało realne, ale z ławki POWINIEN wejść.

konto usunięte

0

@Grzesior667 Na pewno nie teraz, zwłaszcza kiedy my potrzebujemy punkty. Zwróć uwagę ile meczów rozegrali w ubiegłym roku młodzi piłkarze Barcelony w pierwszym zespole całkiem sporo. Puchar króla i kilka meczów ligowych tak naprawdę o nic. I czy jakiś naprawdę zagrał super? Przyjdzie i w tym sezonie czas dla młodziaka.

0

@Janiama Tak, Todibo w tamtych meczach grał super, Puig bardzo dobrze i
Wague dobrze.

0

@Janiama Rafinha i Griezz to raczej pewniak do ataku. I jako dopełnienie od pierwszej minuty Perez. Raczej pewniak takie zestawienie. Messi ciągle niewiadoma. Pozostaje Abel i Ansu. Abel totalnie mnie nie przekonuje, więc czemu nie dać szansę Ansu. I chłopakowi może zaświecić się lampka, że "hej, trener mu ufa, więc jak będę dawał z siebie 200% to mam szansę zagrać.".

konto usunięte

0

@Bartek22 Puig grał dobrze tylko do przerwy bo w drugich połowach nie istniał. Todibo grał tylko dwa mecze i pisanie że w tamtych meczach grał super to trochę przesada miał jeden fajny mecz na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli Huesca a potem z Celtą złapał kontuzje, Wague faktycznie dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?