La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

5

Sterling miał jeszcze większe siano w głowie niż Dembele, a Guardiola zrobił z niego top5 zawodników na świecie. Valverde z niego zawodnika nie zrobi. Dziwi mnie, że został na kolejny sezon. Powoli idziemy w wymianę pokoleniową, De Jong, Arthur, Alenia, Dembele, Puig oni muszą się rozwijać. A pod ręką tego trenera kto się rozwinął?

konto usunięte

0

@Uukasz_93 Może taki koeman by coś zdziałał :D

0

@Uukasz_93 Rakitic.

0

@Uukasz_93 O nie... zaczyna sie...

0

@Uukasz_93 Dembele co najwyżej skilla w gierkach rozwinie dalej ze swoim podejściem, w tym przypadku to nie wina trenera

0

@Uukasz_93 Sterling też wymuszał transfer do innego klubu?

konto usunięte

1

@Bagsik88 Tak. Jak odchodził z Liverpoolu.

0

@Lares Masz rację, sprawdziłem.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Nie przychodził na treningi, nie pojechał na zgrupowanie z drużyną i na każdym kroku powtarzał, że chce odejść.

0

@Lares Już wiem, masz rację, dzięki za przypomnienie.

1

@Lares Bawił się w najlepsze, złote kible sobie kupował. A na boisku zaliczał coraz większy zjazd, przyszedł Guardiola, Sterling zmienił swoje podejście i gra na miarę swojego potencjału. Dembele ma nie mniejszy.

0

@Uukasz_93 mój rak co najwyżej się rozwinął

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?