La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

1

Dla tych co tak strasznie nie chcieli w Barcelonie Griezmanna. Już wiecie po co przyszedł :D

Visca el Barça.!

0

@Konradomoreno Chłopie, ochłoń trochę bo emocje cię ponoszą, takie wnioski można wyciągać dopiero pod koniec sezonu, po przyjściu Cou też była tu niesamowita ekstaza że drugi Iniesta i Crackinho, a po 10 miechach jak już forma poszła w dół i grał słabo to był wykopywany na zbity pysk i wygwizdywany nawet przez swoich kibiców

0

@Phatro Ale Griezmann to jest inna bajka i wątpię żeby zszedł z formy :D

1

@Konradomoreno Tak, Griezmann gra dość równo, ale spytaj kibiców Atletico o co mają do Francuza największe pretensje (poza zmarnowanym karnym w finale LM) to będziesz wiedział dlaczego tutaj jest przez wiele osób niechciany, a przecież Cou też nie zwiastował takiego zjazdu, dostał kontuzji i beng, o AG w Lidze i przy grze na 9 przy dobrych partnerach jestem spokojny, tylko wiadomo że tak nie będzie gdy wrócą Luis i Leo i przede wszystkim - mecze z poważnymi rywalami, którzy są ogarnięci w defensywie, to jest od długiego czasu piętą Achillesową Francuza, gdy jest Super to chwali się każdego, ale jak zaczynają się schody to musi znaleźć się osoba która w takich meczach potrafi zrobić różnicę, oby Gryzak sobie to przypomniał, choć indywidualnie to i tak nie ta półka co Neymar czy Cou w formie, ale od niego oczekuje się jednak bardziej bramek niż akcji solowych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?