La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

9

Krótka wzmianka o ter Stegenie. Dziś w mojej ocenie troszkę niepewny występ Niemca. Nie mówię o straconych bramkach, bo właściwie przy nich nic więcej zrobić ne mógł. W pierwszej połowie chyba lekko zawiodła komunikacja z którymś ze stoperów i wybił piłkę w aut, mimo że wydawało się, iż może piłkę chwycić. W drugiej połowie bodaj Lenglet świetnie wyłuskał piłkę i zagrał do Marca, a ten z pierwszej piłki zagrał do piłkarza Betisu, po czym poszła kontra i finalnie skończyło się na wolnym. No i jeszcze sytuacja, gdy otrzymał piłkę do rozegrania i niepotrzebnie zaczął się bawić, jak za starych, niekoniecznie dobrych występów z Celtą. W każdym razie, mecz dla Niemca do zapomnienia. Szkoda tych bramek (choć tak jak mówię, zrobił co mógł), bo chciałbym, by w końcu sięgnął po Zamorę.

1

@damianex10 Też miałem wrażenie że dzisiaj jakiś taki niepewny był z piłką przy nodze, jakby mniej skoncentrowany niż zawsze. Ale to raczej tylko słabszy moment i w sumie nie przełożył sie w żaden sposób na obraz meczu.

1

@damianex10 Też to zauważyłem. Dzisiaj popełnił kilka błędów, jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki. Ale jestem przekonany, że wraz ze sztabem szkoleniowym w tygodniu wyciągnie z tego wnioski i za tydzień te błędy się nie powtórzą, które mogą wynikać po prostu z początku sezonu, że Niemiec jeszcze nie jest w odpowiednim rytmie meczowym.

1

@damianex10 dokładnie, dałem mu ocenę wyjściową za mecz, bo o ile przy bramkach Betisu nie miał nic do gadania, to bardzo mi się nie podobało jak zaczął się niepotrzebnie bawić w jednej sytuacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?