- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 997 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 997 Culés
0
Widzę jak jeden mecz może zmienić diametralnie pogląd na wiele spraw. niektorych. Co do Valverde to niesamowicie mnie zaskoczył, zmianami, decyzjami. Powiem ze bylem w szoku. Ale trzeba czekać co Valverde zaproponuje w LM i w dalszym czasie. Wierze ze Valdek sie ogarnie i jest w stanie przygotowac to ekipę na LM. Po prostu chcę w to wierzyc ale 2 poprzednie sezony frajerskie w LM dają mi wiele wątpliwosci. Odstawka Rakitica, absolutnie na plus. Srodek pola był o wiele odwazniejszy, nie zachowawczy. Fajnie ze mlodzi pograli przy absencjach Messiego i Suareza. Ansu jeszcze liczę ze dostanie w ktoryms meczu na Camp Nou w tym sezonie pare szans. Widzę ze juz nagle nikt nie potrzebuje Neymara. A ja ciągle chce zeby przyszedł ale tylko i wylacznie kosztem Dembele. Ale wydaje mi sie ze ten transfer coraz bardziej upada.
0
@grizzy10 rok temu była podobna retoryka a skończyło się identycznie.
0
@Avada Kedavra co pozostało, tylko wierzyc. Valdek juz zostanie do konca sezonu na 99%. Mozna tylko wierzyć, ze po tej krytyce jaka na Niego poleciała cos drgnię. Ale u mnie do konca sezonu i tak w glowie bedzie wiele watpliwosci i dwa poprzednie frajerskie sezony w LM. Nic innego nie zostało niz slepa wiara... Jezeli ta ekipa nie wygra w tym sezonie LM w koncu z taką kadrą, to zmiana trenera bedzie obowiazkowa jak dla mnie i powiew swiezej krwi na ławce trenerskiej
0
@grizzy10 Rakitic nie poszedł w żadną odstawkę. Wczoraj zwyczajnie nie było sensu wpuszczać go na boisko. Lepiej było pozwolić rozbiegać się Ansu.
Rakitic nadal jest ważnym zawodnikiem. Ograniczenie jego roli było do przewidzenia (dla wszystkich z wyjątkiem hejterów z tekstami typu "Busi, Rakiteta, Vidal XD XD XD") S. Roberto nie musi już biegać na prawej obronie bo jest też Wague. Doszedł de Jong, więc w środku pola jest dość rezerwy na rotacje. Tego należało się spodziewać patrząc na kadrę zespołu. Nie zdziwi mnie jeżeli w kolejnym meczu w pierwszym składzie wyjdzie np. Rakitic i Arthur (choć w jego przypadku bardziej prawdopodobny jest występ z ławki). Raczej nie będzie żelaznej drugiej linii w tym sezonie - chyba że zarząd zrobi głupotę i kogoś sprzeda.
Valverde nie robi zmian na zasadzie "bo tak". Jeżeli ktoś wchodzi na boisko to ma konkretne zadanie. Jeżeli zostały nam jakieś zmiany do wykorzystania to takie robi po 80-85 minucie. Albo i wcale.
Co do Ansu - ładnie się zaprezentował. Ma chłopak potencjał. Oby miał też chłodną głowę. Teraz niech poszaleje w rezerwach to może dostanie też szanse np. w ostatniej kolejce LM i w PK.