- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 905 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 905 Culés
4
Tarantino to wg. mnie reżyser który chyba najlepiej dobiera muzykę do swoich filmów. Wiele Jego scen jest nie tylko świetnie wyreżyserowanych, zagranych i "wypowiedzianych", ale też i muzyka idealnie współgra z tym co widzimy na ekranie.
Sławne "Stuck in the middle" podczas tańca Madsena, "Misirlou" podczas wejścia napisu "Pulp Fiction", "Girl, you'll be a woman soon" podczas gdy Uma Thurman zażywa zbyt dużą ilość narkotyków... i tak można dodawać kolejne sceny łącząc świetnie dobraną do nich muzykę. Ostatnio odświeżyłem sobie Kill Billa. Nie jest to mój ulubiony film Tarantino, ale wciąż widać w Nim Jego rękę, jest parę świetnych scen, napięcia, dialogów... no i właśnie ta muzyka:
1
@macio_944 I to jest właśnie całe kino według Tarantino, jeden z moich ulubionych reżyserów, obok Scorsese, Spielberga, Clinta E., Mela Gibsona, Scotta Braci Coen czy Finchera.
1
@MesQueUnClub_87
Tak :)
Ja jeszcze bardzo lubię Almodovara i Wesa Andersona, który ma bardzo oryginalny styl i właśnie tą oryginalność cenię.
Poza tym warto byłoby obejrzeć "Parasite" Joon-ho Bong i zapoznać się z twórczością tego reżysera, bo właśnie m.in. Tarantino Go bardzo ceni.
1
@macio_944 Lynch jednak robi to lepiej