La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

2

Maksymalna oferta Barçy za Neymara nie przekroczy 170 milionów, jeśli będą mogli zapłacić za 2 lata. Jeśli PSG chce, aby opcja zakupu została spłacona w przyszłym roku, płatność nie przekroczy 150 mln. Oferta nie będzie zawierała żadnego piłkarza w rozliczeniu. [sport]

Nie wierze,ze nie będą chcieli zmniejszyć kwoty poprzez włączenie Ivana bądź Dembouza. Druga sprawa to kwota jaka miałby zarabiać Neymar. Owszem Cou zwolnił swoje zarobki,ale to wciąż mało wiec na pewno będą chcieli kogoś jeszcze opchnac

0

@patrykzmc2000 NIe pójdą na to ale może to i lepiej

0

@sokot czy pójdą czy nie-ciężko określić
jedno jest pewne, to tylko [sport]

konto usunięte

1

@patrykzmc2000 Nie ma opcji, żeby takie kwoty wchodziły w grę, a tym bardziej płatność po 2 latach. O takich ofertach to można było mówić 2-3 tygodnie temu, a nie w ostatnich dniach okienka, kiedy pora na armaty i konkretne oferty. Finalnie musi się to wszystko zakręcić w okolicach 200 baniek (bez względu na to, czy w formie samej gotówki, czy gotówki i włączeniu zawodników). Poniżej 190 / 200 szejki nie zejdą.

Po za tym, to info od Sportu, więc...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?