- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
0
Czemu tu nagle tutaj taka pewność, że jutro Neymar w Barcelonie?
0
@MesQueUnClub96 Bo dzisiaj pół dnia rozmawiali z PSG a jutro lecą do Paryża, myślisz, że lecieli by gdyby wiedzieli, że nie chcą go sprzedać?
0
@kuz ale te negocjacje nie wyglądają w stylu:
-Dzień dobry, ja poproszę Neymara.
-200 mln euro się należy.
-A nie może być 170 mln?
-Dobrze, sprzedam go Panu za te 170 mln euro.
-Do widzenia.
-Do widzenia i zapraszam ponownie.
0
@MesQueUnClub96 Nie wyglądają tak, dlatego też od początku lipca z nimi negocjujemy, żeby właśnie w końcu znaleźć złoty środek. A skoro jutro lecą się już spotkać, to na logikę - musieli się jakoś dogadać, a jutro raczej tylko będą dopinać szczegóły. Inaczej dalej negocjowaliby pisemnie / telefonicznie. A biorąc pod uwagę ofertę, jaką podało SER, to jest wielce prawdopodobne, że już jutro się dogadają.
0
@LuisSalvano a ja myślę, że Neymar zostanie w PSG.
0
@MesQueUnClub96 No dobrze, masz przecież do tego pełne prawo. Po prostu staram się zawsze zbierać do kupy te wszystkie informacje, analizować je i wyciągać wnioski. Tutaj układa się wszystko w jedną całość jak na moje oko.
0
@LuisSalvano nie no, każdy sądzi jak chce.
1
@MesQueUnClub96 Otóż to. Ważne, aby potrafić uszanować zdanie drugiej osoby i nie wyzywać zaraz od naiwniaków albo durniów za to, że ktoś ma inne przeczucia.