La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

konto usunięte

1

Siemka
Mam małe pytanie. W piątek w pracy złożyłem wypowiedzenie z tygodniowym okresem. Niestety jednak rozwaliłem sobie palec i do końca tego tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim. Pracodawca do mnie zadzwonił, żeby zaoferować rozwiązanie umowy dziś za porozumieniem stron. Jak to wygląda wtedy z wypłata za okres zwolnienia lekarskiego? Czy to przechodzi na ZUS i oni mi to wypłacą?

konto usunięte

3

@BykFCB Wtedy nikt Ci nic nie wypłaci. Siedź na zwolnieniu

konto usunięte

2

@Odesseiron Tak też myślałem, dzięki

konto usunięte

4

@BykFCB Z doświadczenia wiem, że nigdy osobiście nie zgodziłbym się na wypowiedzenie za porozumieniem stron. Później przy ewentualnych sprawach, pracodawca zawsze będzie udowadniał, że spełnił twoje roszczenia przy wypowiedzeniu.
Edit: Tutaj masz troche na ten temat : https://poradnikpracownika.pl/-zwolnienie-lekarskie-w-okresie-wypowiedzenia

konto usunięte

0

@xJLx Dobra, siedzę na dupie dzięki

1

@Odesseiron bzdury gadasz.... Nie pamiętam dokładnie ale nawet po zakończeniu umowy można iść na l4 jeszcze przez 1 miesiąc chyba. Będziesz miał normalnie wyplacone

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?