La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 590 Culés

0

Siema, cześć i czołem.

Jako, że uwielbiam Gin, a pijam go tylko z Toniciem lub Sprit'em chciałbym się spytać czy macie jakieś inne sprawdzone sposoby na dobrego drinka z tymże trunkiem?

1

@elmayakos Gin z ogóreczkiem.

konto usunięte

0

@elmayakos gin fizz

0

@elmayakos po co kalać nieskalane. Mogę gin pić pic na każdej imprezie ,weselu..

3

@elmayakos Razem z @ViscaBarca123 polecamy serdecznie pić z mlekiem ;D

konto usunięte

0

@neymarjr_143 i zagryźć kiszonym :)

0

@neymarjr_143 właśnie przeczytałem tego posta i mnie wzięło na to pytanie :D jakoś nie jest to kusząca propozycja ^^

@Danny Gaucho w sensie plasterek wkrojony do środka czy jak?

1

@elmayakos Gin + Schweppes + Limonka + Lód , dla mnie ten zestaw jest Święty.

1

@elmayakos Nie. Wypić Gin, a ogórka zostawić jak zgłodniejesz ^ ^

0

@Danny Gaucho Może być mizeria zamiast samego ogórka? Ewentualnie schabowy i ziemniaczki jako dodatek do mizerii. :D

0

@elmayakos Jak zmieścisz to wszystko do miksera, to rób jak chcesz :P

1

@elmayakos normalnie świeży plasterek ogórka.sam się dziwiłem póki nie spróbowałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?