La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

konto usunięte

1

Jak Barto sie uprzę to pociągnie następną pozyczkę. Tylko czy ma to sens? Wplatanie innych zawodników to dobra opcja, bo zmniejszaja sie koszty transferu i budżet placowy na zawodnikow sie zmniejsza. Ale sprowadzenie teraz Neymara bez pozbycia się Dembele ktory nic nie bedzie grał przy takiej konkurencji w ataku a brał kilkanascie miionów to trochę bezsens

konto usunięte

3

@grizzy10 Neymar może też pół sezonu nie grać i pobierać kilkadziesiąt milionów.

0

@VenoM ale w te pol sezonu da 2x tyle, jak nie 3x co Dembele.

0

@Rewolucja123 zarówno jakości jak i przychodów marketingowych do klubu, co nie zmienia faktu, że jest koniecznym transferem

konto usunięte

0

@VenoM nie piję do zdrowia tutaj. Neymar i Dembele bedą słono oplacani . A Dembele w tej sytuacji bedzie rezerwowym i bedzie piątym wyborem do ataku, bedzie brał za to kilkanascie milionow euro. To jest chore, albo Dembele odchodzi. Albo zostaje i nie ma Neymara. To byłoby najrozsądniejsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?