La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

7

Jeżeli to prawda, że koleś oferuje bilet na mecz LM za zdobycie 150 herbów...to potem nie dziwcie się, że są komentarze tak głupie, że można się załamać. Teraz będą się prześcigać w "pomysłowości" swoich wypocin.
Może otworzyć tutaj dział "Pchli targ"?
Możecie mnie zwyzywać, ale gość powinien dostać za to bana.

konto usunięte

1

@norbi77 to ewentualnie można podpiąć pod 9.3.3.

2

@MesQueUnClub96 Nieważne pod jaki punkt to podpiąć, byle podpiąć.
Już teraz bywa tu często śmietnik, a takie "pomysły" jeszcze bardziej do tego doprowadzają.

konto usunięte

1

@norbi77 no ja dałem tylko przykład.

1

@MesQueUnClub96 Wiem, wiem :)

0

@norbi77 O co chodzi?

konto usunięte

1

@norbi77 Dobrze, że czegoś innego nie oferuje za "zielone herby". Trzeba się cenić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@norbi77 a ja uważam, że nie ma w tym nic złego, serio. Zabawa po prostu, a to, że czasem kipi z komentarzy żenadą (może i masz też mój na myśli), to już wina samych autorów, jeżeli posty będą wystarczająco słabe szybko poleci pewnie ban.

0

@Filip_10 Zabawa, zabawą, ale już nie raz było, że ktoś rzucił jakieś hasło i zaczęli się ścigać komentarzami i robił się burdel na kółkach.

0

@daniel32778 Pewien użytkownik obiecał zafundować bilet na mecz LM osobie, która uzyska 150 herbów w określonym czasie.

konto usunięte

0

@norbi77 po części się zgadzam i rozumiem punkt widzenia, ale nadal nie uważam by to było coś bardzo szkodliwego. Byle komentarze nie przekraczały pewnego progu żenady a będzie dobrze. Samego autora konkursu bym tak nie winił :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?