La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

3

Porto, Feyenoord i Young Boys. Może i dobrze, że ta Legia wczoraj przegrała bo tylko wstydu byśmy się znowu najedli przy dwucyfrowych wynikach dla przeciwnika.

2

@kuz bzdura

0

@PeteR10 Co, że niby Legia pyknęła by Porto czy Feyenoord? :D Przecież oni by nie wiedzieli co się dzieje...

konto usunięte

4

@kuz gdyby Legia awansowała to nie musiałaby być wylosowana do grupy gdzie trafili Rangersi, a w LM to z Realem i BVB powalczyli, a Sportning prześcigneli w grupie i grali na wiosnę w LE - nikt więc nie wie co by było gdyby, bo większość wieszczyła łatwe zwycięstwo zespołu z Glasgow.

0

@GregSTG Tamta Legia Magiery, a Legia aktualnie? Proszę Cię... Nie wspomnę wyniku 8-4 na Signal Iduna, BVB grało jak z młodzikami.

0

@kuz Nawet jeśli Legia byłaby wylosowana w miejscu Rangers to nie trafiliby do tej grupy. Rangers trafili tu, aby nie kolidować z Celticiem ;)

0

@kuz nawet gdyby przegrali to zawsze doświadczenie i punkty do krajowego rankingu

2

@kuz póki co Legia straciła 1 bramkę w 8 meczach, sądzisz że tak by ich bili?

1

@kuz Legia nie byłaby losowana z 4 koszyka więc grupa zupełnie inaczej by się ulozyla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?