La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

3

Mam taka rozkmine. Czemu Roberto jest nazywany graczem starej gwardii? Przeciez on jest graczem pierwszego skladu Barcy od sezonu 13/14 (?), a podstawowego skladu od sezonu 16/17. Dla mnie graczami starej gwardii sa gracze tacy jak Leo, Busi, Alba i Pique, a jak juz sie doczepic to mozna dopisac na sile Ivana i Luisa do tego. Moze sie nie znam, ale wyjasni mi ktos czemu nazywa wiekszosc z was tak Roberto?

1

@Rewolucja123 Kto go tak nazywa? Nie widziałem takich komentarzy. Na pewno jest ostatnim zawodnikiem La Masi, który zrobił karierę na miarę piłkarza Barcelony.

0

@Rewolucja123 Roberto jest ostastnim z wychowankow ktory zadomowil sie w 1 skladzie - moze o to? Jednak szczerze to nie widzialem takich okreslen zbyt czesto.

Luis i Ivan byli sciagneci po sezonie 2013/2014 wiec dolaczyli pozniej niz Roberto do skladu.

0

@DonAndresFCB spotkalem sie z taka opinia u paru osob, ale ostatni taki komentarz jest pod postem o artykule Marci o Antku.

0

@mekston no tak, ale byli juz wtedy podstawowymi graczami, a Roberto wywalczyl sobie miejsce w sezonie 16/17.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?