La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

3

Kurcze oglądam sobie skróty wszystkich naszych meczów z ligi mistrzów 2014/2015. Już pomijając tego Neymara, to ależ Suarez był wtedy bestią. Bramki znikąd, świetny drybling, doskonałe podania i jeszcze w dodatku taka wyjątkowa wizja gry. W tamtym okresie na pewno najlepszy napastnik na świecie. Luis tęsknię :c

1

@luna666moon dokladnie - to Luis wlasciwie byl kluczowy w meczach 1/8 i 1/4. Messi oczywiscie piekna gra w 1/8 (szczegolnie rewanz) i asysta do Rakitica; asysta w 1/4;
Potem genialny z Bayernem.

Jak najbardziej jednak 4 gole Suareza i te 2 majstersztyki z PSG. Do tego z Bayernem w polfinale 2 asysty bodajze. Takiego Luisa z LM brakuje.

Neymar wowczas jednak wiekszosc goli strzelal tych mniej waznych (gol ja 3-1 w finale; 2 gole z PSG w rewanzu jak bylo pozamiatane; 2 w Monachium - jasne tez strzelal wazne - jak w Paryzu czy gol na 3-0 w polfinale) ale jednak to bramki Luisa byly w bardziej newralgicznych momentach i na 2-1 w finale jeszcze.

0

@mekston Sam bym tego lepiej nie podsumował. Szkoda, że Luis, wtedy już nie wróci, tak samo jak Neymar już raczej :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?