- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 758 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 758 Culés
0
Biorąc pod uwagę transfery do i z klubu, aktualną formę (sportową jak i mentalną) oraz fakt, że nikt nie młodnieje (patrz: Leo, Pigue, Luis itp), to Waszym zdaniem mamy w tym roku kadrę o większym potencjale by coś (chyba wiemy, o czym każdy marzy) zwojować niż w zeszłym roku?
Osobiście, cieszy mnie przybycie Frenkiego czy nawet Grizza, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że Leo powtórzy aż tak świetny sezon ja zeszły, że Suareza kolano da mu wreszcie spokój, a Dembele wreszcie się przełamie, a nie połamie.. Z drugiej strony, kto ma równie mocny lub mocniejszy niż my skład "na papierze" (wiem, to nie fifa, ale...)? City? Może Juve?
Dla wygody pomińmy dyskusje o Valverde w tym wątku ;D
1
@OsehShalom ja strzelam w tryplet, bez kitu, wszyscy się zdziwimy, w tym ja
0
@OsehShalom właśnie się obawiam że jak Leo zdrowia nie będzie.miał to słabo to widzę . O ile juniorów można dać na słabsze drużyny to tak jak przyjdą lepsze to nie dadzą rady. Jak Leo nie będzie za 2 tyg na Valencię to słabo to widzę.
1
@OsehShalom Mamy alternatywe dla Alby, to na +.
Mamy ciagle wysokiej jakosci bramkarzy, +
Na PO jest dosc sredniawo. Do tej pory wierzylem w Semedo, ale te mecze co do tej pory zagral to jest jakis dramat. Alternatywa to 20 latek, awansowany z B kadry. Tu jest zle jak dla mnie.
Pomoc fajnie obsadzona pilkarzami o roznej charakterystyce. +
Griezman odciazy Messiego. Mam nadziej ze wezma sie za dupe Dembele bo chlopina grac potrafi.
Generalnie jest lepiej niz bylo, ale wszystko zweryfikuje zycie i zdrowie.