La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

0

Tak pochłonęła akcja z Neymarem, że mamy teraz przesyt środkowych pomocników i praktycznie brak szans dla Puiga. Nie rozumiem po co było to pajacowanie Bartomeu i wspólne fotki z Puigiem, promujące chłopaka do gry w pierwszej drużynie? Czy tylko na tyle nas stać w kwestii wprowadzania wychowanków La Masii?

4

@Gaucho Jest Perez i Ansu, ale wy byście od razu całą jedenastkę wychowankami zapchali..

konto usunięte

1

@Gaucho, bo taki Rakitić jest i nie chce odejść, a teraz nagle jak nie dostaje minut to zmienia zdanie.

2

@Zieliniak ja piszę o konkretnym nazwisku, o chłopaku który ma mega potencjał, ale też ma już skończone 20 lat. Kiedy jak nie teraz jest ten moment zadomowienia się na stałe w pierwszej drużynie? Perez i Ansu ok, bardzo fajnie, że są i mega się z tego cieszę, ale to już zupełnie inna, wymuszona przez los historia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?