- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 738 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 738 Culés
2
Mam pytanie co do Polskiej koszykówki - ta kadra która zachwyca teraz na MŚ to młode wilki czy to raczej ich ostatni zryw? Chodzi mi o to czy to młoda, perspektywiczna kadra czy doświadczeni zawodnicy, bo sprawdzanie wieku każdego zawodnika z osobna nie bardzo mi się widzi a może ktoś się orientuje?
0
@Bovciek pomiędzy. Slaughter czy Kulig mają 32 lata, Ponitka czy Sokołowski 26/27, a jest też Balcerowski -18 latek.
0
@Bovciek . Bacerowski, Olejniczak, Ponitka to jeszcze młodzi zawodnicy. Dwaj pierwsi perspektywistyczni (19 lat) , Ponitka czy Sokołowski to tacy, którzy śmiało mogą jeszcze grać długo na wysokim poziomie. Reszta jednak to już zawodnicy w okolicy 30-tego roku życia (Gruszecki, Waczyński, Łączyński czy AJ Slaughter). Hrycaniuk czy Koszarek to już raczej końcówka karieru, najstarsi w kadrze.
0
@Pressinho @NeroTFP a myślicie, że jest szansa aby jakiś klub z NBA zainteresował się jakimś Polakiem po tych MŚ? :p
0
@Bovciek Powiem tak - Ponitka nie ma już wieku na NBA. Ale na silny europejski klub, który gra w Eurolidze - jasne. Slaughter kiedyś był w drafcie, ale nie wybrali go .
Co do NBA, to widzę tam Balcerowskiego. Jeszcze nie dziś, ale z czasem... Wydaje mi się, że z czasem ten zawodnik zagości w tej lidze. To jest naprawdę wielki talent i ma super warunki. Jeżeli dobrze pójdzie, to jak dla mnie, może być lepszy od Gortata. Alek to już teraz zawodnik, który w wieku 19 lat załapie się w wyjściowym składzie Eurolidze, więc myślę, że ma potencjał.
Z naszych zawodników, to tylko Balcerowski, ale za to z dużymi szansami.
"Polak jest na liście “młode talenty z Europy” w wielu klubach NBA i to od kilku lat. Ostatnio, po zamieszczeniu w internecie poniższego “tweeta” z jego akcją, przedstawiciele trzech klubów najlepszej ligi świata skontaktowało się z trenerem Taylorem, aby zapytać o Olka."