- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
0
Skoro Brzeczek nie udzielił żadnych wskazówek Bielikowi to oznacza że on ma bardzo mały wpływ na naszą reprezentację a piłkarze grają jak chcą. Zaraz się wyda że Brzeczek powiedział idźcie i gracie i tyle.
1
@ArdoFCB zawsze przy przegranych są wyciagane brudy
1
@ArdoFCB Akurat tego, co powiedział Bielikowi przy jego wejściu na boisko, nie czepiałbym się. Najważniejsza jest odprawa przedmeczowa, tam zawodnicy dostają wskazówki co do gry. Ale z drugiej strony, to jest Brzęczek i ciężko mi sobie wyobrazić, że on w szatni ma jasny plan na mecz i zaraża piłkarzy energią. Bo niestety, mija rok jego selekcjonowania i postępów jakościowych brak.
0
@damianex10 my awansujemy na ME pytanie tylko co dalej. Z taka gra i brakiem stylu to beda tylko 3 mecze i do domu
0
@ArdoFCB
Skąd wnioskujesz, że nie dostał wskazówek?
0
@Witekk10 wnioskuję tak po każdym meczu, oprócz z Izraelem kiedy każdy wiedział co ma robić. Widoczny jest brak zgrania, nikt nie wie co ma robić, brakuje szybkości, kombinacyjnej akcji, strzałów, dryblingow, po prostu wszystkiego.
0
@ArdoFCB Chodzi mi tylko o to, że napisałeś o braku wskazówek dla Bielika. Nie wiem skąd to wziąłeś, ale sam Krystian nic takiego nie powiedział, a tak ktoś wyciągnął z jego wypowiedzi i rozpowszechnił.
Co do reszty, o braku pomysłu na grę - zgadzam się.
0
@Witekk10 może za dużo wchodzenia na meczyk. Pl . Tylko fajnie mają pokazane aktualne mecze i zapowiedzi