La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

5

I Astralis w finale! Już jutro Avangar zmierzy się z zwycięzcami poprzedniego Majora w Katowicach. Mam nadzieje na obejrzenie bardzo dobrego CS'a.

0

@Rewolucja123 A idź pan z tym :/

1

@adi7adi8 Mowilem. Astralis wygra Majora i sa tego bliscy. Amerykance i Francuzi się zesraly na metr przed kiblem, szkoda ze Ence również, ale bywa i tak. NRG zbyt pewnie podeszlo do pojedynku. Cytujac jednego z ich graczy z wczoraj "Doesn't matter who we're gonna play, we already beat both".

0

@Rewolucja123 Mają motywację jak Real swego czasu w LM, teraz trzymać kciuki za Dżem i spółkę, bo już nuda z tymi Duńczykami :P

0

@Rewolucja123 Ence to i tak myślałem ze jak ogłosili zmianę to ten turniej szybciej zakończą

0

@Phatro 3 majo z rzedu i 4 ogolem w CSGO. Niezle to moze wygladac.

0

@Rewolucja123 No, szkoda że polska scena tak się stoczyła, najbardziej boli ten przegrany Major w 2017 właśnie na Astralis, tak blisko i nie daliśmy rady :(

0

@Phatro 3 rundy do wygrania i 6 rund przewagi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?