La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

0

Zastanawiam się , dlaczego Sony ani żadna inna duża firma robiąca exlusivy na ps4 nie wydała dalej porządnej gry samochodowej . Oczywiście , są Dirty , Project Cars czy NFS ,ale wciąż brakuje jednego dobrego tytułu z otwartym światem , świetna mechanika jazdy i duża ilością samochodów . Taka gra jest Forza która bije na głowę wyzej wymienione tytuły ( pomijam Dirta bo rajdowka jest innym typem gry). Napewno jest dużo graczy, którzy kupiliby taka grę bez zastanowienia . Swego czasu miałem nawet cały sprzęt do wyścigów , kierownice z pedałami i sprzęgłem wraz ze skrzynia biegów , ale sprzedałem bo za mało tytułów było wartych uwagi do tego sprzętu. Tak mnie naszło po nowym filmie od TVgry o nowym NFS, w którego osobiście nie wierze i myśle ze będzie kolejnym odgrzewanym kotletem ze sztucznym modelem jazdy .

2

@Janas11224 A Gran Tourismo Sport? Ja wiem, że nie jest otwarty świat Ale az takie słabe?

2

@Janas11224 GT to przecież ideał pod względem fizyki i całą otoczką. Poza otwartym światem nie mozna się do niego doczepic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?