La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2141 Culés

konto usunięte

0

"Salah jest zasadniczo podobny do Messiego, ale nadal nie posiada jego konsekwencji. Uważam go za równie dobrego strzelca, lecz Leo jest kompletnym graczem, który potrafi zaliczyć asystę. Z kolei Mohamed ma obsesję na punkcie wykończenia akcji w pojedynkę. Wraz z wiekiem powinien zyskać jednak tę umiejętność, dzięki której znajdzie odpowiedni moment, aby wiedzieć kiedy podać piłkę do kolegi z zespołu. Mimo to bardzo go lubię i moim zdaniem ma ogromny potencjał"

Arsene Wenger

6

@Odesseiron Jakieś podobieństwa może i są, ale to jakby porównywać klasowego Mercedesa, do kosmicznego Bugatti Veyron ;)

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87

No to zasadniczo wolałbym Mercedesa G klasy

0

@Odesseiron Ale chodziło bardziej o to, że Bugatti jest jedyne w swoim rodzaju, bo ile samochodów ma 1000km i płynie 420/h?

1

@MesQueUnClub_87 chiron ma 1500km i jedzie 490 km/h ale to jednak wciąż VW Bugatti

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?