La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

konto usunięte

7

Ładnie gra Real Madryt.

0

@Chwytliwy Rozkręcają się, ale co by nie mówić nawet w tych zremisowanych meczach wyglądali naprawdę przyzwoicie. Dużo lepiej grają niż w poprzednim sezonie.

konto usunięte

0

@Oskar00 Ciekaw jestem tej nowej krwi, czyli Mendy'ego, Militao, Hazarda oraz Jovića.

0

@Chwytliwy Hazarda jakości można być pewnym - nie mówię, że w każdym meczu będzie najlepszy na boisku, ale na pewno dużo roboty im zrobi. Reszty również jestem bardzo ciekawy, Militao wydaje się być gościem, który może z impetem się wbić do pierwszego składu.

0

@Chwytliwy Hazard na pewno będzie grał, ale wątpię, że Mendy, Militao i Jovic będą grali kosztem Marcelo, Ramosa i Benzemy (szczególnie, że ten ostatni jest w świetnej formie]

konto usunięte

0

@daniel32778 Mendy ostatni mecz miał dobry, a Militao pogra sporo ,bo znając ich to Varane albo Ramos wypadną i Eder wskoczy, na moje Jović najmniej pewny.

0

@Chwytliwy Zidane ma wreszcie argumenty żeby stawiać na Benzemę, ale nawet jak nie miał, to i tak na niego stawiał. Transfer Jovica by niepotrzebny.

konto usunięte

0

@daniel32778 Nie no był, napastnik w Realu był potrzebny jak powietrze, nawet jeśli Benzema ma formę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?