La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 741 Culés

konto usunięte

1

Paco tylko tak mówi, a na treningach pewnie grał jak zawodnik z Barcy B. Brakowało mu chłodnej głowy jak Gomezowi, Cou.. Nie każdy daje sobie radę z presją jak widać nawet zawodnicy o bardzo dobrej klasie. Z jakiegoś powodu Paco nie grał.

2

@marcin000019
Wg. mnie prawda leży gdzieś po środku, czyli piłkarze typu Paco, Gomes, czy Coutinho faktycznie mieli problem z psychiką, odpowiednim podejściem, nie potrafili się odnaleźć, ale z drugiej strony też sztab trenerski nie potrafił im za bardzo pomóc, wzrosnąć by grali na miarę swoich możliwości. Ile zawodników widocznie urosło piłkarsko z Valverde? Bardzo mało. Więc prawda wg. mnie leży gdzieś po środku.

PS. Żeby nie było: nie uważam Valverde za wszystko co złe w Barcelonie, bo jak kiedyś pisałem, problem w drużynie jest bardzo złożony. Jednak On swoje winy też oczywiście ma, tak samo jak zarząd, jak piłkarze i o tym też trzeba mówić.

1

@marcin000019 Paco nie grał bo nie strzelał, a nie strzelał bo nie grał.
Proste jak drut :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?