La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 850 Culés

0

Wiem, że to przedwczesna rozkmina, ale zakładając wygranie naszej grupy, to istnieje wciąż dosyć spore prawdopodobieństwo, że w 1/8 trafimy na mocnego przeciwnika, np. Juve, Bayern, Totki, PSG, Napoli lub Liverpool (jeśli te zaś zajmą drugie miejsca w swoich grupach) :)

4

@OsehShalom Dlatego przechytrzymy wszystkich i zajmiemy 3 miejsce w grupie! ;)

2

@Kapitan hawk Cóż, potem wygrać ligę europy + La Liga i Copa i mamy ten wymarzony tryplet ;)

2

@OsehShalom Ci co dużo kalkulują zawsze na tym słabo wychodzą. Najlepiej grać jak najlepiej i nie martwić się na zapas :)

0

@Nolife1899 wiadomo, chciałem tylko stwierdzić, że niezależnie od miejsca w grupie, możemy trafić na godnego przeciwnika już w 1/8, bo 4 z 7 pozostałych grup mają po 2 silne zespoły, które możemy dolosować ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?