- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 663 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 663 Culés
2
Jeśli myślicie, że bramkarze w fifie zachowują się nierealistycznie, polecam pooglądać wyczyny Thibaut Courtois.
9
@Rewolucja123 zasłużyli sobie na to, bo tak traktować Navasa, który jest kocurem strasznym.
1
@Rewolucja123 Ja mam dalej beke z większości kibiców Realu i osób , które śmieją się z Courtoisa. Na każdym kroku ludzie go oczerniają i piszą, że jest recznikiem. Tylko najśmieszniejsze jest to, że on żadnego błędu nie popełnił, a jak wybronił setki i uratował mecz, to nikt tego nie pamięta. W zasadzie ja dalej nie pamiętam, kiedy Tibo popełnił jakiś błąd. Czy te bramki z PSG są z jego winy? Oczywiście, że nie. Owszem mógł obronić pierwszy strzał, ale winy jego nie ma. Druga sytuacja była już trudna, bo był zasłonięty, a rzucił się dobrze.
Obrona Realu na każdym kroku popełnia tak proste błędy, to potem się nie dziwie, że Courtois wpuszcza tyle bramek. To samo pisanie, że Navas jest nie wiadomo jakiś świetny... Szkoda, że większość kibiców Realu nie pamięta jakie proste błedy popełniał w LM i z tego co kojarze, to dużo osób chciało, aby odszedł.
0
@MadafakinGuy Dokładnie, już nie wspominając jak Ikara tam potraktowali, legendę klubu i wielkiego bramkarza...
0
@Coutinho007 Ale Navasa mi szczególnie szkoda, tyle co on się nabronił tam, wyciągał setki, niejednokrotnie ratował im skórę, a w podziękowaniu taki kop na łeb
0
@kibicsportu Ty moze masz jakąś inną transmisje w takim razie niż inni. Strzał na krótki słupek to zawsze jest częściowo wina bramkarza, a sytuacja taka jak wczoraj to jest typowy błąd bramkarza. Jakie piłki ma bronić bramkarz jak nie takie? To było w jego zasięgu