- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 663 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 663 Culés
9
Ech... kiedy to się skończy? Były tu gorsze momenty u poprzednich trenerów, ale nie pamiętam tak długiego okresu stagnacji, od tej porażki z Liverpoolem nas po prostu nie ma, fakt jest taki że nie wygraliśmy ŻADNEGO!! meczu wyjazdowego od tamtego czasu, drużyna na Camp Nou daje radę, ale i tak lepsze są wyniki niż sama gra, naprawdę nie rozumiem, jaki sens miało pozostanie Valverde na ten sezon, przecież ten układ męczy każdego, kibiców, samych piłkarzy a i sam trener tylko przyjął niepotrzebną presję i pokazał zwyczajny przerost ambicji, jeżeli ktoś nie potrafi wycisnąć 100kg na klatę to się za to nie zabiera, bo potem tylko się ośmiesza i może sobie narobić problemów.
Tak jest niestety w tym przypadku, chciałbym się mylić ale na szczęście nie miałem żadnych oczekiwań przed tym sezonem więc jakoś bardzo rozczarowany nie będę jak zakończymy go z pustymi rękami, aczkolwiek tutaj raczej żadne trofeum mnie nie zadowoli tak bardzo jak po prostu poprawa w grze i odzyskanie przyjemności z oglądania meczów
1
@Phatro No po zeszłorocznych deklaracjach piłkarzy można pomyśleć, że ich obecność EV na ławce aż tak nie męczyła xD
5
@Phatro W pierwszym swoim sezonie miał jakiś pomysł i ją poukładał, ale drugi sezon to były już opary i Messi z ter Stegenem ciągle starali się trzymać żar. A 3 sezon to już ogień zgasł zarówno w zawodnikach jak i w nim, ale nikt z zarządu nie powie "to już nie ma sensu, trzeba się pożegnać".
0
@Grzesior667 Ja prócz jakby mniej efektownej gry aż do lutego nawet lubiłem tego trenera, ale później w ciągu 2-3 miesięcy sprawił że wszystko za co go lubiłem odeszło do lamusa przez jego decyzje, drugi sezon to "druga szansa" i znów nadzieja i... ogromny zawód, ale ze spokojem czułem że chłop sam odejdzie i aż tak źle go wcale nie zapamiętam, jak zobaczyłem że ani nie odchodzi ani go nie zwolnią, to już tak tylko pogodziłem się z tym że może nie być nic w tym sezonie i trzeba to jakoś przeczekać
0
@Phatro W pierwszym sezonie wierzyłem w tego trenera i tak było, ale po porażcę z Levantę i Romą, stwierdziłem że jest to spoko trener, ale na podwórko ligowe i niestety tak było. Najgorsze, że ten trener trafił się w momencie słabego Realu i słabego Atletico. Nie wygrałby tak łatwo La Ligi zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie. No cóż trzeba się przemęczyć do czerwca, bo nie ma szans, żeby te bałwany z zarządu zwolnili go.