- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1944 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1944 Culés
0
Mój wpis może teraz zabrzmieć trochę kontrowersyjnie, ale wydaję mi się, że żeby być fanem Barcelony i w pełni zrozumieć aktualną sytuację to jednak trzeba posiadać odrobinę więcej tej inteligencji i "pomyślunku". Potem czyta człowiek takie kwiatki w komentarzach jak pod głównym artykułem, czy na La Rambli i łapie się za głowę. Ależ jad, ależ hejt, ależ wrogość bije z wpisów. Ciężko o jakąś normalną dyskusję. Ogarnia tylko człowieka niemoc i frustracja z tego powodu...
1
@AlvaroHanso Nie mierz wszystkich swoją miarą :).
0
@Chwytliwy A skąd! Jest tu nadal kilka osób, z którymi da się wymieć zdanie. Szkoda tylko, że albo udzielają się rzadko, albo sam zwyczajnie nie mam czasu przebywać tutaj tyle ile bym sobie życzył.
0
@AlvaroHanso jest, to prawda, niemniej jednak komentarz dość bezczelny, fakt że tutaj jest jad to oczywiste, ale cóż, najlepiej tak nie pisać, nic to nie da, jak ktoś ma własne podejście do sprawy i wie co się dzieje w tym klubie to morze być z tego dumny.
1
@Chwytliwy Tu masz świętą rację. Sam kilka minut temu odpisałem pewnemu użytkownikowi coś w podobnym stylu. Że nie ma sensu dziwić się, skąd ten jad i tak dalej. A tu proszę, sam po chwili wyskrobałem swój żal w postaci pierwszego wpisu. Jak to nazwać? Człowiek rozumie i wie o co "biega", ale ta niemoc czasami jest przytłaczająca aż za bardzo. Pragnie się dyskusji, a otrzymuję hmm, no, to co jest na la rambli. Jest ciężko.
2
@AlvaroHanso No to moze zdradz nam inteligentnt czlowieku co ty widzisz takiego ze nie krytykujesz tego sabotazyste?
Ja np widze 3 rok bez zadnego schematu gry,bez trzonu zespolu,z fatalna defensywa,z 2 celnymi strzalami w 2 ostatnich meczach i najgorszym startem sezonu od 15 lat.
Ciezko sie nie wkurwic kolego.
1
@Volk Rozumiem Twoje zdenerwowanie. Przejrzyj proszę moje komentarze. Naprawdę już nie mam sił i chęci pisać kolejny raz tego samego. Praktycznie wszystkie me komentarze odnoszą się do trenera. Niżej w la rambli napisałem kilkanaście minut temu dłuższy wpis o teraźniejszej indolencji zespołu. Pozdrawiam.