La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

konto usunięte

4

Pytanie do ViscaBarca123 czy w LaMasii jest jakiś utalentowany prawy obrońca prócz wague bo mam dość oglądania semedo i roberto na tej pozycji jestem zdania,ze powinno się dać szanse wague albo komuś innemu z rezerw

4

@Hushovt https://www.transfermarkt.pl/sergi-rosanas/profil/spieler/466797
Ten chłopak podobno dobry jest a i jest jeszcze w Betisie Emerson do wykupienia za frytki, który radzi sobie :)
P.S Nie ty jeden masz dość oglądania Semedo

1

@Hushovt Hehe, jak pytanie do niego to czemu nie na priv?
Ja odpowiedziałbym, ale skoro nie chcesz...odpowiem i tak - jest :D Nie dziękuj.

konto usunięte

1

@Coutinho007 no gorzej od semedo i roberto by nie zagrał marzy mi się taki Arnold z Barcelony ;c

3

@Hushovt Nie tylko tobie. Semedo ma problemy od 3 lat z gra pozycyjna, gra w ofensywie i robi też błędy w defensywie. W tej formie wolał bym Roberto nawet póki co na PO bo chociaż coś w ofensywie wnosił a w defensywie gorszy nie był. I pomyśleć, że mogliśmy go sprzedać za 50 mln i Kupić Trippiera np za 30 mln, który w defensywie nie jest gorszy a w ofensywie 4 klasy lepszy....

konto usunięte

1

@puyol_presidend5 Nie chciałem pisać pw bo chciałem sobie podyskutować z nim i innymi ludzmi a z tego co pamiętam pisał,ze lubi posiedzieć troche dłużej i liczyłem,że może odpowie mi na moje pytanie :P

1

@Hushovt Już oznaczam @ViscaBarca123 ;)

3

@Hushovt Rosanas z Juvenilu A zapowiada się nieźle, ale nie sądzę, by osiągnął poziom na pierwszą drużynę. Ale zobaczymy. Jest gdzieś tam jeszcze Marc Alegre, czy Juanola, ale tutaj sprawa wygląda podobnie jak z Rosanasem. Wprawdzie Sergi Rosanas z nich jest najbardziej utalentowany. Największe nadzieje w Marcu Jurado. Obecnie zawodnik Cadete A, rocznik 2004. Ma wszystko. Bardzo podoba mi się gra tego chłopaka i jego dojrzałość w młodym wieku. Ale czekać trzeba dość długo. Niestety nie ma zbyt wielu utalentowanych prawych obrońców w canterze. Liczę na to, że Rosanas pokaże na co go stać i w przyszłym sezonie będzie grał w Barcy B (czekam też na debiut). Jurado diament, już w pierwszej kolejce ligowej strzelił bramkę, ale miną z co najmniej 3 lata zanim zadebiutuje w pierwszej drużynie (o ile w ogóle do tego dojdzie).

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 czyli zostaje albo wague albo emerson z betisu lub inny transfer bo nie możemy sobie pozwolić w następnym sezonie by semedo grał jako podstawowy PO to samo się tyczy roberto.

0

@Hushovt Na to wygląda. Mocno liczyłem na Moreya, jednak odszedł do BVB. Moim zdaniem potencjał ma większy niż Wague.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?