- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
3
Dzis w odstawke pewnie pojdzie Perez, a Fati pewnie zostanie powolany. Ciekawi mnie jutrzejszy atak. Mam nadzieje, ze zobacze takie trio:
Messi, Antos, Ansu
E. Srodek pola pewnie zobaczymy taki, jaki kazdy chce, czyli:
Busi, FDJ i Arthur.
0
@Rewolucja123 tez marzę o takim przodzie, ale Luis pewnie tym dubletem z Valencią chyba sobie skład na jakiś czas załatwił.
0
@LloretDeMar Uwazam, ze go odstawi.
1
@Rewolucja123 jak to zrobi to szacunek. Niestety wydajność Luisa stopniowo spada, a on jednak nie trzyma się takich rygorów jak Lewy.
0
@Rewolucja123 niby człowiek czeka na każdy mecz z nadzieją że się coś poprawi ale wiem że ciężko będzie w tym temacie z Valverde na ławce
1
@Messibestplayerintheworld Ja jestem zawsze optymistycznie nastawiony.
0
@Rewolucja123 Luis będzie grał bo valverde będzie chciał go odzyskać.To że strzelìł 2 bramki to nie oznacza że jest w formie,ostatni mecz był słaby.Pewnie Dembele wejdzie w jakiejś 70 min aby być gotowy możliwie na inter nie wiem czy Fati na LM jest na tyle dobry aby zrobić tu różnice z Borussią nie istniał,jak dziś dostanie zielone światło Dembele to coś zagra.Jeśli napastnikiem będzie Griezman to musi być bardziej zdecydowany grać w kierunku bramki.A nie bezpiecznie odgrywać de Jongowi czy Arthurowi.
0
@Rewolucja123 Griez pójdzie na rotację. Za dużo minut zaliczył w ostatnich tygodniach.
0
@Rewolucja123 Suareza odstawi? Naprawdę jesteś tak naiwny? Suarez jak jest zdrowy to będzie grał, nie raz kopał sie po czole jeszcze bardziej niż teraz a i tak grał. Griezmann z kolei czuje sie najlepiej kiedy ma obok siebie drugiego napastnika..=