- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
0
dlaczego juz trzeci mecz z rzędu Barcy będzie transmitowany na CANAL+? mam tylko eleveny i nie bede mogl obejrzec kolejnego meczu. mecze mialy byc naprzemian w Eleven i C+, a tak nie jest
10
@uziq No nie, no po prostu, no nie. BOŻE czy ty to widzisz?
12
@uziq Eleven straciło prawa do transmisji Barcelony, więc w tym sezonie tylko C+. Tylko pierwszy mecz był wyjątkiem.
4
@uziq Nie, mecze Barcy nie miały być na przemian. Na przemian jedynie Eleven i C+ wybierają najciekawszy mecz. Np teraz prawo wyboru miało Eleven i wzięli mecz Sevilla-Real, jutro pierwszeństwo ma C+ i bierze Barca-Villarreal. No i tak się póki co składa, że najbliższy mecz Barcy na Eleven będzie dopiero w 9 kolejce.
0
@uziq Eleven w kulki poleciało. No i dzięki nim już w przyszłym roku żegnam się z cyfrową kupą.
0
no to pozamiatane
1
@uziq Ktoś tam już wyliczał, że w którymś tam miesiącu będzie sytuacja, że Eleven pokaże 3-4 mecze z rzędu Barcelony i finalnie liczba meczów Barcy pomiędzy stacjami będzie na podobnym poziomie.
0
@uziq Jprd... 2 tydzień spakowana jest rambla tymi pytaniami.... serio nie widzicie jak ludzie się wcześniej o to pytają i dostają odpowiedzi? Czasami myśle, ze niektórzy tutaj w życiu tez są tacy nieogarnięci i jak mama czegoś pod nos nie podstawi to koniec świata
0
@olej3012 ile masz lat?
0
@uziq 26 i być może jestem młodszy od Ciebie, ale przynajmniej nie zadaje pytan, które można spotkać na tej stronie pare razy dziennie xD
1
@olej3012 kto pyta nie błądzi. nie ma sensu zebysmy to analizowali. masz racje. przepraszam. pozdrawiam w poniedzialkowy wieczór //peace