La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

konto usunięte

1

Chciałbym zobaczyć dziś taką linię ataku:

Fati Giezmann Messi

Zgadzam się z opiniami, że Suarez nie może grać razem z Griezmannem, bo jeden drugiemu zabiera miejsce na jego nominalnej pozycji. Na dziś, Luis ze swoją formą i tak nie powinien być zawodnikiem pierwszej jedenastki.

0

@fajny_football Griezmann też w fantastycznej formie nie jest.

0

@fajny_football bo Griezmann jest w wybitnej formie. Najchętniej to bym w tym momencie ani jednego, ani drugiego nie chciał widzieć w 11.

konto usunięte

0

@Krzychuuuu14 Ciężko się pokazać kiedy trener rzuca cię na różne pozycje, spójrz jak zagrał w meczu z Betisem i sprawdź na jakiej pozycji zagrał.

0

@fajny_football i na takiej samej zagrał też większość czasu z Athletic. Dużą część z Valencia. Mecz z Osasuną. Łatwo wybrać mecz w którym poszło, a resztę gdzie zagrał jak kupa pominąć.

konto usunięte

0

@fajny_football ciężko się pokazać gdy został kupiony za głośne nazwisko bez jakiegoś szczególnego pomysłu gdzie go ustawić w tym zespole

0

@fajny_football Griezmann nie nadaje się na samotną 9, on musi mieć silnego napastnika obok siebie.

0

@fajny_football suarez będzie grał -ciężko oczekiwać aby Suarez który miał na końcu sezonu 2 kontuzje na raz potem Copa trochę sie przygotowywał zaraz kolejna kontuzja aby oczekiwać cudów po nim.Będzie grał bo potrzebuje meczy aby dojść do formy.Nie granie oznacza powiększenie problemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?