La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

0

Rzygam już tym Eleven... Czy oni puścili jakikolwiek mecz Barcelony w tym sezonie? Canal+ puszcza Barcę z Villarealem a na zasranym Eleven Real-Osasuna i Mallorca-Atletico. Aż nie wiem który hit wybrać kurrrr....

1

@swiergol2 a ja niezrozumieniem tematu i ciaglym placzem ...

5

@swiergol2 Znasz zasady podziału meczów? Czy krytykujesz dla samego krytykowania?

konto usunięte

1

@swiergol2 się dziwisz jak w Eleven sami fani Realu?

0

@damianex10 Znam i dlatego jestem zły, że Eleven nie wybiera w tym sezonie meczów Barcelony. Myślisz, że ot tak sobie napisałem?

0

@mekston To już Twój problem. Tematu to Ty chyba nie rozumiesz skoro dla Ciebie to normalne, że mają podział a Eleven ani razu nie wybrało w tym sezonie Barcy.

0

@swiergol2 Eleven widocznie nie podoba się gra Barcelony - _-

1

@Barca_Big_Moment Ja te kanały już pomijam. Mam nadzieję, że jak będzie mecz, np. z Atletico, to akurat canal+ będzie miało pierwszeństwo wyboru i Eleven nic nie zyska.

1

@swiergol2 a jak eleven w dalszej czesci sezonu pokaze kilka spotkan Barcy z rzedu to bedziesz narzekac?

Terminarz jest taki ze kazda ze stacji bierze to co uwaza za najlepsze spotkanie

0

@swiergol2 akurat Barce z Atletico pokaze Eleven i to chyba dwa razy nawet

0

Tak będę narzekał. Bo mam gdzieś, że oni dla świętego spokoju pokażą potem 2-3 mecze. Dla mnie ciekawsze mecze były Barca z Valencią, z Bilbao, czy teraz z Villarealem a nie Real-Osasuna. Co mi po tym, że zobaczę potem jakieś 2-3 mecze za przeproszeniem z dupy. I nie "płaczę" ot tak, ale jako posiadacz eleven a nie canal+ jest to dla mnie irytujące i nieuczciwe względem widzów.

0

A nie będzie czasem tak, że obie pokażą? Tak samo jak mecze z Realem? Bo wtedy dla mnie to żaden "sukces" Eleven.

0

@swiergol2 najwyrazniej nie znasz tematu - nie bedzie - tylko klasyk jest w obu stacjach.

0

@mekston Czego według Ciebie nie znam? W tym tygodniu wybiera jako 1 stacja Canal+, 2 mecz wybiera Eleven, 3 znowu Canal+ i tak na zmianę. Za tydzień pierwszy wybiera Eleven, potem Canal+ i tak na zmianę. Czego nie rozumiem? Chyba tylko tego, czemu na Eleven nie było jeszcze meczu Barcelony w tym sezonie.

0

@swiergol2 skoro pytasz ze obie stacje moga pokazac mecz to znaczy ze nie znasz do konca jak to dziala

0

@mekston Zapytałem tylko o Atletico, bo takie mecze każdy chce obejrzeć, tak samo jak z Realem (które uwaga...pokazują 2 stacje więc nie uważam żeby to pytanie miało ukazywać nieznajomość tematu). Zresztą, skoro to co rozpisałem nie jest dla Ciebie wystarczające odnośnie znajomości podziału to nie ma o czym gadać.

0

@swiergol2 skoro zapytales to znaczy ze nie wiedziales jak jest do konca :) i nie ma w tym nic zlego.

Chociaz jak piszesz „ze dla swietego spokoju” albo o „sukcesie eleven” pokaza to mam watpliwosci.;)

Co do podzialu to po prostu biora najbardziej atrakcyjne mecze. Kazda stacja wybierze Real - Sevilla ponad Granada - Barca uwzgledniajac cala rzesze widzow jako atrakcyjniejsze spotkanie.

0

@mekston Wiadomo, ale nie powinni kierować się tym, że dla nich jest to bardziej atrakcyjny mecz, tylko widzami. Dla mnie jako kibica Barcelony i tak ciekawszy będzie mecz z Granadą niż Realu z Sevillą. Jeśli patrzą też na ogół kibiców, również tych neutralnych, to wątpię, że przez 8 kolejek ktoś chce oglądać tylko Real (bo do 8 kolejki poza meczem z Bilbao w 1, Barcy nie pokażą). A mówiąc dla "świętego spokoju" mam na myśli to, że dużo kibiców się o to burzy, nie tylko na La Rambli i puszczą mecz nawet mało atrakcyjny, byle nie stracić odbiorców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?