- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
6
Mendy kontuzjowany. Teraz dopiero Real odczuwa, jakiego fachowca stracili, a mianowicie trenera od przygotowania fizycznego - Antonio Pintusa, który od lata pracuje w Interze. Takiej plagi kontuzji w Realu to ja nie pamiętam.
1
@damianex10
Współczuję kontuzji i nie życzę zawodnikowi, ale dla nas to tym lepiej, nie oszukujmy się. Większa szansa na to, że Real potraci punkty, bo ewidentnie ich pomocy również potrzebujemy w walce o mistrza. Sami nie potrafimy...
0
@damianex10 u nas jest to samo od połowy ubiegłego sezonu do dziś mamy kontuzje .Dopiero dziś wraca Dembele pewnie pogra 25 min ,może Messi zagra caly mecz a Suarez zrobi progres.Kontuzje Alba ,Umtiti pewnie i byłby Vermalen no ale on sprzedany;).Ten sam problem co Real.Do formy jako zespół dojdziemy za miesiąc.Za nim ci po kontuzji dojdą do formy ustali się podstawowy skład zgra się srodek z atakiem Griezman się przystosuje bo boi się atakować.
1
@Borneo nie mamy tylu kontuzji.
0
@Rewolucja123 Zgoda bo wychodzimy z nich to że zawodnik wraca po kontuzji nie oznacza też że będzie w formie.Weźmy Dembele od 2 połowy ubiegłego sezonu praktycznie albo ma kontuzje albo dochodzi do formy po czym ma kontuzje nawet w letniej przerwie miał kontuzje i odzyskał się na tydz. przed presezonem trenował normalnie zagrał mecz i kontuzja.To jest cykl który trwał od połowy zeszłego sezonu.A Suarez dopuki nie miał kontuzji był z Messim najlepszą parą zawodników w europie ,która zdobywała bramki.Od kiedy dostał kontuzji chszatki gra w kratkę skończył z 2 kontuzjami na raz na koniec roku.Pojechał na Copa wrócił dostał kontuzji obecnie wraca do formy.Arthur przez pół sezonu kontuzje kości łonowej plus brak przygotowania fizycznego do sezonu pod formą 2 cz.Obecnie poradził sobie z tym .Kontuzje mieli wszyscy napastnicy i środkowi w ubieglym sezonie w któryms momencie.W obronie umtiti, vermalen i Semedo.Efekt na końcu Messi grał sam.Obecny sezon to kontuzje Umtitiego, Alby,Dembele,Suareza.Zobaczymy jak loty do usa i japoni i brak presezonu dla niektórych zawodników odbiją się na zdrowiu.Bo Suarez i Messi już byli kontuzjowani.
0
@Borneo U Arthura bierz pod uwage 1 sezon w Europie i 2/3 tygodnie po transferze zaczal w pierwszym meczu presezonu, a tydzien po ogloszeniu (chyba) treningi. W Brazylii sezon zaczal na poczatku 2018 roku w koncu.
Kontuzje Dembele sa spowodowane jego niedbaloscia, ale jedna ze stycznia, to nieszczesliwa kontuzja kostki w trakcie meczu, nie bylo winy sztabu w tym.
Umtiti kontuzja srodstopia. Nie wiem gdzie tu wina kogos ze sztabu. W dodatku na kadrze zlapana.
Suarez i Leo, to juz mozliwe, ze wiek lub sztab.
Alba po zlym przyjeciu pilki lub podaniu doznal kontuzji. Tutaj tez moze byc lekka wina sztabu, bo zle mogli go przygotowac lepiej.
0
@Rewolucja123 może faktycznie to nie sztab, ale ostatnie pół roku to sporo kontuzji .Oby się trzymały się jak najdalej .