- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
0
Dalej nie wiem co ten Semedo robi w Barcelonie ...
4
@IronSanHybrid Przesadzasz...
9
@IronSanHybrid a czym semedo wini w tym meczu xD
@KamQiX oczywiscie że przesadza, na tej stronie jest wiele osób które powinny trochę odpocząć bo szukają kwadratowych jaj
3
@snoopdegie Nazwiskiem :D
0
@IronSanHybrid o kur*a że co? świetny mecz dzisiaj
0
@IronSanHybrid Semedo zajebiście gra
6
@IronSanHybrid Nie wiem o co można mieć do niego pretensje w tym meczu.
3
@KamQiX nawet nie wiesz jak mnie to grzeje xD ale za bardzo lubię was, żeby dosadnie pokazać jak nie lubię ich xD
0
@MarekKonrad @tomcias10 @kenneth99 @KamQiX @snoopdegie Nie mówię konkretnie o dzisiejszym meczu... Dla mnie to nie piłkarz na Barcelonę co w wątpliwości poddawał ostatnio nawet Ćwiąkała przy okazji ostatniego meczu, a i dziś go krytykował .
0
@snoopdegie wiesz gdzie możemy sie z nich ponabaijać :p
1
@IronSanHybrid poprostu zamilcz xD
@kenneth99 haha wiem byku, są takie miejsca o których się fizjologom nie śniło
0
@snoopdegie Bo Ty mi tak mówisz ?? xDD
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid Rozumiem to bo były mecze, w których był na prawdę tragiczny ale akurat dzisiaj kiedy jest solidny wstawianie takiego komentarza jest bez sensu. Osobiście mam nadzieję, że w tym sezonie uda mu się utrzymać optymalną formę jak najdłużej bo często dobre mecze przeplata słabymi.
0
@MarekKonrad piszę tak bo uważam, że powinniśmy mieć lepszego PO. Z resztą tak jak mówię Ćwiąkała ma o nim podobne zdanie (i powtarzam nie mówię konkretnie o tym spotkaniu)
0
@snoopdegie Kultury to z domu nie wyniosłeś widzę.