La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

konto usunięte

2

Tak beznadziejnie gra ta Barcelona, mało efektownie i bez polotu a strzeliła w 5 meczach 14 bramek najwięcej w La Lidze. Ciekawe ile byśmy mieli strzelonych goli gdyby Messi, Dembele i Suarez byli od poczatku sezonu do dyspozycji trenera. Pewnie z 13 :)

konto usunięte

0

@Janiama a ja wiem, ja nie Barcelona, ja chwytliwy.

3

@Janiama W lidze nie gra się na bramki tylko na punkty :D

5

@Janiama
Odnosze wrażenie, że próbujesz na siłe przedstawić Barce Valverde w dobrym świetle. Nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak Ty, tak jak nie każdy musi wylewać wiadro pomyj na zespół. Jednak myśle, że zdrowiej jest spojrzeć też na bramki stracone, bo tych Barca ma także sporo drugi najgorszy wynik w lidze
▶Barca 10
▶Valencia 11

konto usunięte

0

@jedrek7000 Jakbyśmy grali na punkty i mieli 6 bramek oraz 15 punktów i tak byłby ten sam komentarz. Przypomnij sobie poprzedni sezon

0

@Janiama a straciła ....10 hehe

Komentarz usunięty

0

@Janiama Niestety z tyłu też dwucyfrówka.

konto usunięte

1

@wlodek54 To świadczy że gra bardzo efektownie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?