- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
17
Półfinał Mistrzostw Europy i żałoba narodowa po porażce. W każdej innej dyscyplinie byłby to duży sukces. To świadczy o wielkości tej drużyny.
A z tym Fabianem Drzyzgą to się trochę wstrzymajcie. Rozumiem frustrację, ale ten jeden mecz to nie powód do obrażania zawodników. Może nie jest top 3 rozgrywających świata, ale to jak dzisiaj zagrał to nie jest jego poziom. Potrafi znacznie lepiej i jest dobrym rozgrywającym. Zdecydowanie najlepszym w Polsce na ten moment.
1
@KamQiX myślę że Paweł Zagumny na sportowej emeryturze zagrałby lepiej..
2
@KamQiX Nie.On jest średnim rozgrywającym nigdy do czołówki nie należał i należeć nie będzie MŚ miał udane to prawda ale nie grał niczego rewelacyjnego a my byliśmy w gazie z Kurkiem na czele Fabian jest bardzo przewidywalnym rozgrywającym przez co w takich meczach jak ten łatwo go rozczytać i potem przychodzi stres beznadziejne decyzje albo wystawy.Musimy poszukać kogoś kto ma wizje i jest nieszablonowy coś jak swego czasu Uriarte ze Skry bełchatów lub de cecco :)
0
@KamQiX Niestety @Hushovt ma rację. Przez tego gościa w głównej mierze wczoraj przegraliśmy.
0
@ściah No bo zagrał słaby mecz. Ale jego poziom jest znacznie wyżej niż to co widzieliśmy wczoraj. Jakoś z nim w składzie potrafiliśmy nie jeden raz ograć Brazylię, Rosję, USA, Francję... To według mnie znaczy, że nie może być aż tak zły jak się to przedstawia po wczorajszym meczu.
0
@KamQiX Z Drzyzgą jest ten problem, że koleś nie ma zbyt wielkiej inteligencji i przeglądu pola. Owszem, nie jest słaby. Jest bez wątpienia na ligowym poziomie w tych aspektach. Problem w tym, że ma jedną paskudną cechę, która go skreśla. Jest chimeryczny. Potrafi mieć spotkanie, gdzie na tyle będzie rozdawał i do tego nie popełniał błędów, że drużyna nie odczuje różnicy na minus. Nie wymyśli prochu, ale nie spierdoli prostych piłek, dorzuci zagrywkę - ogólnie spoko.
Tylko kiedy włącza się ta gorsza wersja Drzyzgi, to leci wszystko na ryj. Chłop ma za słaby przegląd, żeby nadrobić braki w precyzji i mamy takie kwiatki jak wczoraj - piłki niedociągane do skrzydeł albo za wysokie. Do tego śladowa liczba rozegrań przez środek z dala od siatki. Najlepsi potrafią wrzucać z 4-5 metra pod łapę środkowemu - on nie kuma tego. Na deser zaś kiedy już rozegra, to pod pachę.
Zobacz sobie akcje z Zaksy Toniuttiego z Bieńkiem - miazga. Drzyzga nie potrafi nawet ułamka tego co Francuz. Gdyby teraz Zagumny miał 35 lat, to już mielibyśmy złoto ME i niemal pewne złoto IO. A tak moim zdaniem jeśli Komenda nie wygryzie Drzyzgi, to IO szlag trafi.
Wczoraj po trzecim secie powiedziałem - jeśli w czwartym wyjdą Komenda ze Śliwką, to będzie tiebreak. Jeśli wróci Drzyzga z Kubiakiem, to 1:3. Niestety sprawdziło się.