La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

4

Stop, stop coś mi tu nie gra. Żałoba narodowa, bo nie zagramy o złoto "tylko" o brąz, więc tak:
Piłka nożna "sukcesy" w ostatniej dekadzie:
▶Występ na euro 2012 (jako gospodarz) faza grupowa ❌
▶Występ na euro 2016 1/4 ME ❌ (najlepszy wynik w historii na euro.
▶Występ na mundialu w Rosji faza grupowa ❌

Siatkówka:
▶MŚ 2018 (złoto)✅
▶MŚ 2014 (złoto) ✅
▶ME 2011 (brąz) ✅
▶ME 2009 (złoto) ✅

Więc to taki lekki nokaut. Wiem, że jesteśmy sistkarską potęgą, ale uważam, że to media (zwłaszcza tvp) zrobiły zle tej reprezentacji. Z resztą tak jak na mundialu w Rosji piłkarzom odpowiednio szukając nam już rywala w finale, jak i w 1/8 MŚ kto lepszy dla nas w 1/8 Belgia, czy Anglia. Czasami media powinny się wstrzymać z osądami, bo nieświadomie nakładają presje na siatkarzy, którzy już nic nie muszą. Nakładają ja też na piłkarzy, którzy po prostu wyżej tylka nie podskoczą. Mimo, że jest Lewy, Krychowiak, czy Zieliński.
I na koniec cytat z wiadomości tvp z wczoraj
"Słowenia-Polska, dzisiaj o 20.30 1/2 ME, jeśli pokonamy Słoweńców zagramy o złoto, a nie może być inaczej, bo przecież pokonaliśmy ich w kwalifikowanym turnieju do IO"
Łaskawa pani morał jest prosty i niektórym znany każdy balon walnie, gdy wciąż jest dmuchany. Naprawdę nie zatrzymujmy świata, bo siatkarscy mistrzowie świata zagrają "tylko" o brąz mistrzostw europy.

konto usunięte

14

@AmigoBlancos Co Ty porownujesz xD To tak jakby Amerykanie się cieszyli z walki o brąz w kosza, bądź hokeja na igrzyskach, bo w piłkę są słabi xD

2

@Socjopata
Nie o to chodzi, przecież napisałem, że piłkarze wyżej tyłka nie podskoczą. Chodzi mi o ten medialny bum i wymagania, a jak nie wyjdzie to trzeba świat zatrzymać, tragedia.

2

@Socjopata Amerykanie to akurat z brązu w hokeja by się cieszyli. Od lat reprezentacja USA nie wygrała nic w hokeju. Pomyliło ci się chyba z Kanadą albo Szwecją ;)

0

@AmigoBlancos
Heynen zapowiedział, że ich celem numer jeden będą kwalifikacje olimpijskie - i z mega ciężkiej grupy udało się awansować. Potem chcieli medal ME - być moze się uda. Nie można mieć wszystkiego. Najgorsze w siatkówce jest to, że chłopaki grają od Maja w reprezentacji, mamy koniec września, a przed nimi jeszcze 3 tygodnie gry, bo przecież mamy puchar świata. Nie ma chyba kadry, która byłaby w stanie byc w top4 ligi narodów, potem awansować z mega ciężkiej grupy na igrzyska, a potem daj Boże ugrać medal ME i mam nadzieję medal PŚ. Także jeśli uda się ugrać brąz ja będę zadowolony. Bo przypomnijmy też że nie mam Bartka Kurka, a więc MVP poprzednich mistrzostw świata, z nim w składzie byłoby łatwiej.

0

@Socjopata Bez przesady. Aż taką potęgą w siatkę nie jesteśmy, jak Amerykanie w kosza (oczywiście mowa o ich najsilniejszym składzie).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?