- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
2
to fajna stronka że od godziny jest temat użytkowników la rambli i nic więcej xD
19
@kenneth99 Trochę coś nie pykło im, ale to dalej wygląda jak gówno posypane posypka
0
@Socjopata az malucha odpalilem.
9
@Socjopata pod artykułami tez jakoś mniej komentarzy,może za duże wymagania sprzętowe?
0
@kenneth99 Ty fifke na ps4 masz serio zakupioną?
2
@Socjopata niestety PC bo wiesz muszę pod parisa się dostosować
5
@kenneth99 FIFA na PC haha a myślałem że to ja jestem przegrywem
3
@Striker dobra sluchaj ja gram sporadycznie
9
@kenneth99 Ruch jak na La Rambli.... o 3 nad ranem
2
@Phatro Ta o 3 nad ranem jak wszyscy musza o 6 wstac do tyrki
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kenneth99 Ludzie tworzą stronę nie odwrotnie.
5
@kenneth99 bez kitu przychlasty się tasują do la Rambli a z dysputy wynika że siedzą tu dłużej niż ja xD
@Socjopata a ty nie świeć tu orbitami tylko odpisz na tego maila
0
@Striker ja tez zwykle na PC kupuje, ale 19 nie kupilem, bo uznalem, ze szajs bedzie.
0
@snoopdegie Zmeczony teraz jestem
0
@Socjopata tez bym się tak migał gdybym należał do społeczności w której gość z karpiem na profilowym organizuje konkurs na przyglupa byku :D
0
@snoopdegie Jak tam połowa to i tak pewnie podwójni agenci :P
Komentarz usunięty
1
@Phatro Jarek z muniakiem założyli dwieście kont i dyskutują między sobą tworząc sztuczną cywilizacje jeszcze szybciej niż stworzyli je uczeni całego świata xD
0
@krzychu1526 no byl. :D
Konto usunal.
0
@krzychu1526 zaraz to zweryfikuję
0
@kenneth99 @krzychu1526 pewnie ze był, ale już na starej stronce ballasow było dużo podszywek, więc pytanie czy to nie ten rodzaj czy zwykła szmira :d
1
@snoopdegie Nie no mam to w... po prostu tak mi sir6od razu skojarzyło.
0
@krzychu1526 @snoopdegie @Rewolucja123 to nie on
0
@kenneth99 @Socjopata to z tym zablokowanym rynkiem przez jakiś bug to tak na serio, czy jakieś fejk info?
0
@BigShaq zablokowany był ale chyba nie przez bug
0
@kenneth99 taka ciekawostka: jeśli wierzyć nickom, to conajmniej czterech uczestników tamtej płomiennej dyskusji zostało permanentnie zbanowanych u nas. Nie pytaj, ilu z nich miało przyjemność dyskutowania ze mną :D