La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 628 Culés

konto usunięte

44

Tak, proszę państwa. To dziś mija szesnaście lat, kiedy z żoną powydzielaliśmy sobie TAK. @Grzesior667 wtedy walił w pampersy, @Danny Gaucho nie snuł planów o zniszczeniu świata , @ksobi pił grzecznie soczek pomidorowy, a @Janiama grał w piłkę.

Piękne czasy

konto usunięte

2

@Odesseiron Kurła kiedyś to było!

7

@Odesseiron Eee! Ja już byłem dorosły chłop miałem aż 3 lata.

konto usunięte

1

@Odesseiron Myślałem, że o Grzesiu napiszesz coś innego :P
Taki polski phrasal verb :P

1

@Odesseiron a ja miałem wtedy tyle lat co Messi w moim wieku.ehhhh,ten czas leci.

konto usunięte

0

@Odesseiron Gratuluję Wam, Stary! Piękna cyfra!

konto usunięte

0

@Odesseiron Dużo szczęścia życzę! Fakt jeszcze grałem ale to był moja ostatnia runda i w 2003 r na jesień zakończyłem grę.

0

@Odesseiron Cholewcia a ja cię cały czas myliłem z jakimś ramblowiczem co to kiedyś pisał, że go dziewczyna rzuciła. XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?