La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

konto usunięte

2

A nasza obrona to dno, Semedo jest za słaby na Barce, i będę to pisał z uporem, Roberto to tylko zapchajdziura, Pique bez szybkiego defensora jakim był BIG Sam przed urazem nie potrafi ogarniać kontraatakow przeciwnych drużyn, Lenglet ma momentami takie babole że aż mi się nie chce nic pisać.

Liczę że Todibo pogra sobie, i liczę na to że BARCA już w zimę zakupi prawego obrońcę.

1

@Chwytliwy Kogo na tę prawą obronę?

konto usunięte

0

@Grzesior667 Nie wiem, kogoś trzeba.

2

@Chwytliwy I na tym się kończy, bo na rynku nie ma żadnego sensownego prawego obrońcy.

konto usunięte

0

@Grzesior667 szkółka, albo szukać w Eredivise bądź w Bundeslidze, Klostermann może.

1

@Chwytliwy Dalej ściąganie niewiadomych. I liczenie, że może odpalą.

konto usunięte

0

@Grzesior667 To mogę tak napisać o kazdym że niewiadoma i czy odpali, a Lucas to fajna opcja bo jest bardziej ofensywny niż Semedo oraz jest miesamwocie szybki, ale go pewnie bvb kupi w zimie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?