La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

2

https://zapodaj.net/c7ac343b429e6.jpg.html

Co o tym sądzicie? Jeden z moich znajomych... Jak dla mnie jest to absurdalne i dość smutne. Nie można wszystkich niewierzących w Chrystusa wrzucać do jednego worka. Poza tym jakim prawem mówimy kto jest patriotą, a kto nie... nie nam to osądzać. Każdy może mieć swoją własną definicję patriotyzmu i ona może się u każdego różnić i każdy ma do tego prawo. Ale nikt nie ma prawa by otwarcie oceniać i dzielić: "Ty jesteś patriotą, a Ty to nie, boś ateista!"...
Niestety gościu wrzuca różne dziwne rzeczy... często odnośnie tego, że szczepionki są złe, że w sumie nasz rząd jest wspaniały, bo "wierzący", że 5G to zagrożenie dla życia. Ech.

2

@macio_944 Już dawno bym go przestał obserwować.

konto usunięte

1

@macio_944 Ty to masz znajomych xD

1

@marcin000019
Akurat dużo mam chrześcijan z różnych denominacji :)
Chodziło się kiedyś do katolickiego kościoła, ba, prawie całe życie, ale później jeszcze zahaczyło się o zielonoświątkowy kościół, ogólnie protestancki... ale już od pewnego czasu nigdzie nie chodzę i patrzę na to z pewnej perspektywy i często jestem przerażony tym jak ludzie wierzący w Boga podchodzą do pewnych spraw. Często są wyprani z racjonalnego myślenia, nawiedzeni, żeby nie powiedzieć że po prostu głupi. Nie wszyscy, ale jakaś dość spora część...

Komentarz usunięty

0

@macio_944 to samo tyczy się lgbt jakim prawem zmuszają nas do popierania tego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?