- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
0
Co to znowu za patch w fifie? Wie ktoś co popsują?
0
@Bamek94 Volte, choć pewnie coś jeszcze psują ^^
1
@Bamek94 jeden mecz i kończ grać.
0
@MesQueUnClub96 Na dzisiaj już starczy, chciałem tylko dobić pkt żeby się do fut champions zakwalifikować :D
0
@Bamek94 Szacunek, zapas melisy zrobiony? Ja gram w dr i po kilku meczach mam dość, nie mam nad niczym kontroli i na dodatek tracę bramki po wylewach, choć EA mi to wynagrodzilo dziś dając w paczce Sona XD
0
@Cariones Ja dzisiaj Kurtułę, który broni tragicznie, ale już kupiony za niego Stegen :D Powiedz mi czy ogarniasz może te karty OTW? KUpiłem OTW Pulisica z myślą, że kiedyś dostanie tego informa i może mi się to opłaci, co myślisz na ten temat? :D
0
@Bamek94 Z tymi kartami OTW, to jak z pewniaczkami u buka, jak dostanie kilka informow to wiadomo, że się opłaci ale wiadomo czy nie złapie jakiejś kontuzji xD zresztą nic nie ryzykujesz, chodzi prawie tyle co qs :D
0
@Cariones no kupiłem go za 15k, a mega mi się gra Pulisicem :D
Jeszcze jedno, mam OTW Ndombele ze Spurs, jak to wygląda, dostaje za 2 tygodnie IF 83, rozumiem, że u mnie się to zmienia, ale za 2 miesiące dostaje IF 85, i co? Też u mnie się to zmienia na 85?
0
@Bamek94 tak caly czas się zmienia :)
0
@Cariones To warto kupować te karty :D Mnie kusiło kupić kartę Jovica z Realu OTW, kiedyś w końcu pewnie dostanie IFa :D
0
@Bamek94 Ta i zarobisz 5-10k bo nawet jak dostanie to za pół roku pewnie, pytanie kto tym będzie grać wtedy :P
0
@Cariones A żę tak spytam, grasz na 2 składy czy jeden? Bo ja już od kilku lat w fucie gram dwoma, liga hiszpańska i angielska :D zawsze sobie obiecuje, że spróbuje włoską, niemiecką może, a kończy sie jak zwykle D:
0
@Bamek94 też tak kiedyś gralem, teraz gram jednym a kondycję nabijam na najsłabszym poziomie w sb
0
@Cariones Dla mnie ciekawiej się gra na 2 składy, bo potem w jednym składzie to długo, długo nic się nie zmienia i jest nuda :D