- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1660 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1660 Culés
14
Karol Strasburger i "Familiada":
* Kim są ankietowani?
To głównie ci, którzy zgłaszają się do programu. Nasze ankieterki, które także zajmują się naborem rodzin, jeżdżą po Polsce i czasem też zadają pytania osobom spotkanym na ulicy oraz telefonicznie. Starają się dotrzeć zarówno do młodszych jak i starszych, a także po równo do kobiet i mężczyzn, za każdym razem jest to 100 osób.
* Jakiej muzyki można posłuchać w kąciku muzycznym?
Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że służy on do tego, aby zagłuszyć pytania i odpowiedzi, więc muzyka musi być głośna. Mamy zgraną dużą liczbę utworów z różnych list przebojów, zarówno tych współczesnych jak i muzykę poważną, ale ona jest zbyt cicha, więc lepiej przyłożyć czasem jakimś rockiem, tak by naszego uczestnika trochę ogłuszyć. (śmiech)
https://cdn.natemat.pl/d111853b5cee13e5b4784f9ed6d03aea,780,0,0,0.jpg
* Kto obsługuje tablicę?
Jedna z osób, która to robi, jest z nami w zespole od samego początku. Sędziowanie i weryfikacja tych odpowiedzi nie są prostymi zadaniami. Tablicę obsługują dziewczyny wykształcone polonistycznie, z wiedzą, doświadczeniem i wsparciem tomów encyklopedii. Czasem współczuję im, gdy muszą podejmować pewne decyzje.
Kiedyś mieliśmy pytanie "Na co umierają ludzie?" i jedna z prawidłowych odpowiedzi brzmiała, że "Na zawał". Jeden z uczestników odpowiedział jednak, że cyt. "Na chorobę wieńcową" i teraz ten decydujący musiał szybko dokonać wyboru czy uznać taką odpowiedź jako "zawał" czy też nie. Wtedy musieliśmy posiłkować się telefonem do specjalisty.
[natemat.pl]
0
@adambądkowski93 najwazniejszego nie powiedzial - skad zarty bierze :(