- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 761 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 761 Culés
2
Bartosz Zmarzlik Mistrzem Świata!
Myślicie, że Bartek w tym roku zostanie Sportowcem Roku?
Swoją drogą tak na szybko widzę w tym momencie trzech kandydatów do tego tytułu - trzech Mistrzów Świata, a więc Dawid Kubacki, Paweł Fajdek i Bartek Zmarzlik.
Komu na ten moment byście dali ten tytuł? A może komuś spoza tej trójki?
0
@Showman Wydaje mi się, że żużel jednak za mało medialny. Powiem szczerze, że gdyby nie nasze forum to bym nawet nie usłyszał o sukcesie Bartka.
0
@Showman Patrząc jak wielu kibiców żużla głosuje to może tak być że Bartek wygra. Wysoko może być Kubiak za wygranie kwalifikacji i medal ME tak samo może być z Leonem bo ma wielu fanów w Polsce. Kubacki za MŚ będzie również się liczył w grze i na pewno Lewy za ilośc bramek w tym roku. Ciekawe jak pobiegnie dzisiaj sztafeta 4X400 bo Justyn Święty może być wysoko i także Marcin Lewandowski gdyby zdobył dzisiaj złoty medal.
0
@Bykunn Tutaj nie masz racji, zwróć uwagę że jak żużlowiec jest wysoko w MŚ to tez jest wysoko na liście najlepszych sportowców. Bardzo duża brac żużlowa wtedy głosuje na zawodnika a takie regiony jak Leszno, Toruń, Częstochowa Gorzów, Zielona Gora to masowo wtedy oddają głosy.
1
@Bykunn Czy ja wiem czy mało medialny? Rok temu po zdobyciu srebrnego medalu MŚ w plebiscycie Przeglądu Sportowego był na 6 miejscu ale jednak moim zdaniem stawka była mocniejsza niż w tym roku tym bardziej, że sam Zmarzlik zdobył złoto, a nie "tylko" srebro jak rok temu.
Poza tym zobaczmy kto był rok temu przed nim, a więc:
1. Bartosz Kurek - obecnie odpada bo żadnego sukcesu z reprezentacją, a nawet jeśli wygrałby Puchar Świata zostając MVP tego turnieju to to jest moim zdaniem za mało porównując z tytułem Bartka Zmarzlika.
2. Kamil Stoch - mimo iż Kamil zdobył srebro MŚ i 2 miejsce w kl. generalnej PŚ to jednak nie są to tytuły, w czołówce oczywiście będzie tym bardziej, że Kamil ma wielu kibiców ale raczej za Bartkiem.
3. Michał Kubiak - Brąz Ligi Narodów i Mistrzostw Europy, szansa na kolejny medal w Pucharze Świata ale dalej bez złota i bądź co bądź mimo tego jaką wykonuje pracę nie jest uważany za tego kto ewentualnie będzie zbierał indywidualne wyróżnienia. Moim zdaniem za żużlowcem.
4. Justyna Święty Ersetic - finał MŚ to duże osiągnięcie ale nie ma medalu więc szanse na pokonanie Bartka bardzo małe.
5. Adam Kszczot - MŚ w jego wykonaniu fatalne. Nawet nie ma o czym mówić.
Kto jeszcze mógłby wygrać z Zmarzlikiem nie licząc Kubackiego i Fajdka, a więc mistrzów świata?
* Anita Włodarczyk? Na pewno ale nie w tym roku w którym nie ma w sumie żadnego dużego sukcesu.
* Robert Lewandowski? Strzela sporo bramek ale bez sukcesu z drużyną narodową i bez Ligi Mistrzów, raczej nie.
Ktoś jeszcze? Moim zdaniem nikt poza ewentualnie Marcinem Lewandowskim, który jednak musiałby zdobyć dzisiaj złoto na 1500 metrów co nie będzie takie łatwe.
Wszyscy inni z Piotrem Liskiem na czele (sukces duży ale bez złota) w tym roku nie pokonają Zmarzlika.
2
@Janiama A więc w dużej mierze się ze sobą zgadzamy, a co do Wilfredo Leona to myślę, że szanse na tytuł miałby duże gdyby poprowadził Polskę do złota na Mistrzostwach Europy, niestety nie zrobił tego i mimo iż w TOP 10 zapewne będzie to moim zdaniem na TOP 3 dużych szans nie ma nawet patrząc po ilości kibiców, których ma mnóstwo.
Justyna Święty? Zapomniałem, że dzisiaj jest jeszcze sztafeta ale nie zmienia to tego, że ciężko będzie o złoto, a moim zdaniem tylko złoto mogłoby ją wytransportować na 1 miejsce.
A i nie zapominaj o Kamilu Stochu, który jak sam napisałem raczej poza trójką ale na pewno w czołówce będzie tym bardziej, że w momencie głosowania trwa sezon skoków i TCS, a dobre wyniki tylko dodadzą głosów zarówno Kamilowi jak i Dawidowi.
0
@Showman Kamil Stoch może być spokojnie w top 3 sportowców w Polsce.
Wygrane w zawodach PŚ, stawanie na podium. niesamowity rekord skoczni w Sapporo. Wygrane z druzyną, srebro mś. 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Pokaż mi kto ma podobne, albo lepsze osiągnięcia niż Kamil w tym roku. Kubacki bardzo podobnie, aczkolwiek, jednak Kamil > Dawid.