La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 618 Culés

14

konto usunięte

1

@Rewolucja123 tak jak pisałem, zarząd znowu zepsuł, zresztą to jest jak z morderstwami w Nowym Jorku, czyli na porządku dziennym.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

4

@MarioVeB!
A co Ty sądzisz o naszym zarządzie? O latach Bartomeu? Czy nie jest tak, że zdecydowanie za często jest "smród" w związku z Jego (i Rosella) rządami?

Komentarz usunięty

2

@MarioVeB! , @Chwytliwy , @macio_944
Ide po popcorn, bawcie sie. :)

1

@Rewolucja123 Dobrali się idealnie :D

konto usunięte

0

@neymarjr_143 A czego ty się wtrącasz?

0

@Chwytliwy Nauczyłem się tego od ciebie, możesz sprawdzić mój profil i zobaczysz coś ciekawego pod postem o Michale Polu. Hipokryzja :)

konto usunięte

0

@neymarjr_143 Ty wiesz co to Hipokryzja skoro tam to było pytanie, a tutaj się ewidentnie wtrącasz w nie swoje sprawy? Do tego pierwszy się spytałem, więc do czego niby ja sie miałem wtrącić jak tam żadna dyskusja nie panowała?

0

@neymarjr_143
No właśnie. Dobraliście się idealnie z @Chwytliwy . Idę po popcorn :)

0

@macio_944 Nie musisz, bo nie chce mi się nawet z nim wchodzić w dalszą dyskusje, bo się nie opłaca :)

konto usunięte

0

@neymarjr_143 Nie chcesz, a się wtrącasz, what the...... Ty naprawdę jesteś nie napiszę jaki.

0

@neymarjr_143
Czy ja wiem... z @MarioVeB! też mógłbym nie wchodzić w dyskusje, bo prawdopodobnie mamy bardzo odmienne zdanie na temat dzisiejszej sytuacji Barcelony, ale jednak chciałem się zapytać i dokładnie dowiedzieć się co na ten temat uważa.

0

@macio_944 Akurat o Ciebie w ogóle mi nie chodziło :)
@Chwytliwy napisałem, że nie chce mi się wchodzić z tobą w dalszą dyskusje, bo to nie ma sensu, walka z wiatrakami. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo po raz kolejny nie myślisz co piszesz i wypisujesz głupoty :)

konto usunięte

0

@neymarjr_143 To ty wypisujesz głupoty nie ja teraz, wtrącasz sie w dyskusje niepotrzebnie kiedy to nie jest twoja sprawa to raz, piszesz coś o hipokryzji podczas gdy ja tam pytałem i nawet nie rozpoczęła się dyskusja to dwa , bo tak naprawdę to ja tam zacząłem dyskusję szczerze pisząc.

Napisałem jaki ty jesteś, i się to potwierdza, bo używasz słowa Hipokryzja w kompletnie nie pasującym do tego poście, żenujące.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?