La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

33

Dawno nie byłem tak zadowolony z Nelsona Semedo. Ostatnie dwa mecze miał bardzo dobre. A we wcześniejszych spotkaniach także pokazał się z przyzwoitej strony. Z Interem zanotował dwie bardzo ważne interwencje, który zapobiegły stracie bramki. Z Sevillą asysta, kilka razy dobrze pokazał się w ofensywie, wywiązał się z obowiązków w obronie. I to wszytko, kiedy nie grał na swojej pozycji. :D Czekałem na takiego Nelsona i mam nadzieję, że wreszcie będzie potrafił dać dużo w ofensywie. W Benfice razem z Grimaldo rozwalali ligę.

18

@ViscaBarca123 Ja jestem zdania, że on przede wszystkim potrzebuje skrzydłowego po swojej stronie. Zazwyczaj jak gra z Dembele po tej samej stronie, to gra lepiej niż, kiedy teoretycznie (na grafice ze składami) na jego stronie jest Messi.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Ja akurat czekam na Firpo bardzo mocno który ostatnio pokazał ze będzie zdecydowanie bardziej poważnym konkurentem niż Digne.

4

@ViscaBarca123 Odnoszę wrażenie, że Semedo świetnie rozumie się z Dembele. Mogę się mylić, ale wydaję się że z Dembele na skrzydle Semedo zawsze wypada lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?