La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

konto usunięte

1

Nie rozumiem jednego - dlaczego Leon jest tak mało wykorzystywany w ataku. Przecież jak jemu się dobrze wystawi to nie ma co zbierać... Reszta naszych zawodników odstaje od niego w tym elemencie.

konto usunięte

16

@TheNekro94 Bo gość, który ma odbić piłkę dwiema dłońmi musi czasami decydować się na przerzuty, na grę tyłem, na rozegranie jedną ręką lub z głębi pola. Nasz "rozgrywający" tego nie potrafi i wybiera bezpieczne opcje przed siebie, a tam Wilfredo nie zawsze się znajduje.

0

@TheNekro94 Jakbyśmy mieli drugiego Zagumnego to byłby wykorzystywany odpowiednio.

konto usunięte

0

@ściah Ale chyba nasz trener powinien mu jasno dać do zrozumienia, że ma grać częściej na Leona.

1

@TheNekro94 Ale jeśli nie potrafi dobrze wystawić jak nie jest do niego przodem to co da Leonowi piłka, która nie nadaje się do dobrego ataku?

konto usunięte

0

@Bamek94 Ehh kicha, ciężko będzie na IO z takim rozegraniem.

0

@Bamek94 co więcej, on ma problem żeby mu dać piłkę na pełny zasięg nawet stojąc do niego przodem

2

@Striker To to już w ogóle druga sprawa. A najlepszy komentarz seniora Drzyzgi, że Leon znowu nie skończył ataku, szwankuje skuteczność itd :D

0

@Bamek94 a na początku gry Leona w kadrze ile sie produkował o tym że Leon nie może skoordynować wyskoku i szwankuje u niego dynamika bo nie może złapać piłki na dobrej wysokości xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?